“Polecam !!!”
Galeria Smaków — recenzja

Galeria Smaków
Nr 33 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie dla całej rodziny. Polecam szczególnie kotlety drobiowe panierowane dla dzieciaków.

Dziękujemy, martens1980

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, bardzo duże porcje, efektownie podane, wszystko swieżutkie. Pyszne drinki! Polecamy

Dziękujemy, Klaudyna26
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, przepyszne desery. Duży plus za bardzo sprawną i miłą obsługę i oczywiście za własne piwo. Codzienne szukaliśmy jakieś dobrej restauracji i aż szkoda, że znaleźliśmy ją dopiero w ostatni dzień.

Dziękujemy, 515angelika
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Ryba podana w następującej konfiguracji: warzywa mrożone na nią położone dwa płaty ryby, na rybę kapary marynowane w jakieś zaprawie z sera topionego na to kwiatek bratek. obok ryby smażone na głębokim oleju kawałki ziemniaków mrożonych. Na krawędziach talerza dżem malinowy, pesto z bazylii albo trawy, plus truskawki, maliny i porzeczki. Brakowało kupy na tym talerzu. Miejsce dla odważnych. Szkoda ze nie zrobiłem zdjecia tego Dania ale wiem ze wieczór mam z głowy...a spróbowałem tylko rybę :)

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Niestety ale kawa mrożona która miałem nieprzyjemności pić była nie zdatna do picia, czas oczekiwania przy pustej sali też pozostawia wiele do życzenia. Kelnerka nie zapytała czy smakowało więc nie mogłem jej powiedzieć w prost że kawa która maja jest zepsuta. Nie polecam w okolicy jest mnóstwo innych ciekawszych lokali.

Dziękujemy, Adrian W

Galeria Smaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Galeria Smaków? Podziel się wrażeniami!