“Smacznie i tanio”
U Musa — recenzja

U Musa
Nr 38 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko. Duże porcje i co najważniejsze nie za drogo jak na Karpacz. W knajpie przytulnie, czas oczekiwania na zamówienie raczej krótki. Obsługa trochę bez życia ale to może kwestia dnia.

Dziękujemy, kaczmar93

Zrecenzowano 2 września 2019

Niestety mieliśmy okazje tylko dwukrotnie zjeść śniadania. Na dalsze posiłki nie było czasu. Pyszne jedzenie w uczciwych cenach. Można polecić z czystym sumieniem.

Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bar U Musa, czyli nasz pierwszy kontakt z kuchnią Karpacza. Ponieważ było to pierwsze miejsce gdzie trafiliśmy po przyjeździe do tej górskiej miejscowości. Po szybkim przejrzeniu cen na deptaku w Karpaczu, przenieśliśmy się praktycznie na główną drogę i tam trafiliśmy do tego miejsca. Bar urządzony w stylu jadłodajni, ale ze smakiem i co najważniejsze ze smakiem również zjedliśmy. Smacznie, niedrogo i szybko.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Niewielka, ale miła i przytulna restauracja. Sprawna i sympatyczna obsługa. Serwowane dania są smaczne i obfite.

Dziękujemy, jkusnierek
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Partnerka niezadowolona. Zupa krem mdla i nijaka. Kotlet gorski polany dziwnym gorzkim sosem. Z kolei moje zamowienie: kotlet schabowy i zupa gulaszowa byly bardzo dobre. Na plus szybkosc podania dania.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mabung0

U Musa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w U Musa? Podziel się wrażeniami!