Karpacz
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulna willa,położona blisko centrum Karpacza. Blisko do sklepu oraz knajpek w centrum miasta. Warunki bardzo dobre, przytulne pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, na dole spora kuchnia gdzie można bez problemu przyrządzić posiłki. Na terenie obiektu znajdują się dwa grille. Miła obsługa,ceny przystępne. Jedyny minusik to mały parking, wymagający bardzo dobrych zdolności w manewrowaniu. Polecam odpoczynek w tym miejscu.

Dziękujemy, Wojtek P
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt nowy, ładny. Pokoje czyste i komfortowo urządzone (może poza umywalką w łazience, która jest tak mała i ma kran umiejscowiony w taki sposób, że nie da się w niej umyć twarzy). Wspólna kuchnia pozostawia wiele do życzenia. Brak zmywarki w miejscu, w którym "przerób" naczyń jest tak duży i używane są przez tak wiele różnych osób jest, głównie ze względów higienicznych oraz ekonomicznych, całkowicie niezrozumiały. Zwłaczacza, że umytych naczyń nie można również wytrzeć z powodu braku jakiegokolwiek ręcznika (o który prosiliśmy kilka razy, niestety dowiedzieliśmy się, że ręczników papierowych nie otrzymamy, ponieważ goście zbyt szybko je zużywają!). Pani menager (?) twierdzi, że zgodnie współpracujący goście wpadliby na to, żeby odkładać naczynia, które nie mieszczą się na suszarce, mokre do szafek. Lodówka pęka w szwach.
Pani zarządzająca obiektem narzekająca na dużą ilość gości i pracy, jaką ma do wykonania (w dniu przyjazdu powitała nas słowami "O tej porze to nawet mi się już nic mówić nie chce"). Samochody na parkingu upychane na centymetry.
Pomimo dobrej lokalizacji obiektu nie wrócimy tutaj.

Dziękujemy, 244paulinal
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W pensjonacie byliśmy już trzeci raz, bardzo przypadł nam do gustu, mieści się w świetnej lokalizacji, wewnątrz ładny i konfortowy, cena wedlug mnie niska,obsługa super,blisko sklep, darmowy parking polecam

Dziękujemy, X7725GOadrians
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na wypad w góry, bardzo pozytywna atmosfera, dobre warunki, okolica ładna i cicha, dobra do odpoczynku oraz zwiedzania, blisko do sklepu, darmowy parking i wifi, gospodarze gościnni, polecam!

Dziękujemy, robertzN3143LX
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pensjonat okazał się bardzo dobrym miejscem na pobyt z dziećmi,warunki były odpowiednie, w ogrodzie nawet mały plac zabaw. Sam pensjonat naprawdę ładny, wszystko wyglądało jak nowe. Do sklepu bardzo blisko, z balkonu wspaniałe widoki. Polecam serdecznie

Dziękujemy, sylwiasU5746EL