“Pyszne”
Karpacz niebo w gębie — recenzja

Karpacz niebo w gębie
Nr 14 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 12 września 2019

Miła obsługa, pyszne duże porcje i oczywiście smaczna kawówka na koniec.cena adekwatna do jakości jaką dostaliśmy

Dziękujemy, Wara1022

Zrecenzowano 10 września 2019

Pan Bufon'' ala Szef '' uskutecznia chore zasady wejścia do restauracji.
Mianowicie nie mogłyśmy usiąść przy 4 osobowym stoliku w 3 osoby, ponieważ ma być komplet osób. Nie pomogły tłumaczenia, że czwarta osoba zaraz dojdzie. Zrobiła się nerwowa atmosfera. Koleżanka szybko dołaczyła do nas, stolik został nam przydzielony. Niestety, nasze nerwy nie były warte posiłku. Odradzam to miejsce.

1  Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona dobrymi opiniami wybrałam dany lokal. Niestety duże porcje nie idą w parze ze smakiem. Karczek z kluskami śląskimi wypadł dość słabo. Na plus oceniam przystawkę i drinka Hugo.

1  Dziękujemy, adrianna1808
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania bardzo smaczne. Mega duże porcje. Byliśmy w Karpaczu 3 dni i jedliśmy tam codziennie. Jedyny minus za brak możliwości płacenia karta

Dziękujemy, ksynio
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, w duzych porcjach w przystepnych cenach. Obsluga mila i sympatyczna. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum. Polecam

Dziękujemy, Piotrek90

Karpacz niebo w gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karpacz niebo w gębie? Podziel się wrażeniami!