“Weekend w Karpaczu”
Karpacz niebo w gębie — recenzja

Karpacz niebo w gębie
Nr 14 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, w duzych porcjach w przystepnych cenach. Obsluga mila i sympatyczna. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum. Polecam

Dziękujemy, Piotrek90

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Każdemu polecam porcje mega duże i bardzo smaczne!!!Jest warto! Bardzo duży wybór i super lemoniady. Polecam!

Dziękujemy, vglizdavx v
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przyjściu do lokalu czekaliśmy na wolny stolik około 10 minut. Jak już stolik był wolny po podaniu menu przez 15 minut nikt nie przyjął od nas zamówienia. Pomino tego że cztery osoby chodziły obok nas.

Dziękujemy, 350juliuszp
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, warto poczekać na nie nawet dłuższą chwile. Porcje bardzo obfite i smaczne, wszystko swieze. Polecam Niebo w gebie, tym bardziej że przy obfitości knajp w Karpaczu nie jest łatwo dobrze i smacznie zjeść. Np. zdecydowanie nie polecam Łomniczanki w Białym Jarze.

Dziękujemy, Grazynka_9
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tatary pyszne! Obsluga nie absorbujaca, mozna w wlasnym towarzystwie milo spedzic wolny czas. Polecam

Dziękujemy, 679ulap

Karpacz niebo w gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karpacz niebo w gębie? Podziel się wrażeniami!