“Żenada”
Karpacz niebo w gębie — recenzja

Karpacz niebo w gębie
Nr 14 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przyjściu do lokalu czekaliśmy na wolny stolik około 10 minut. Jak już stolik był wolny po podaniu menu przez 15 minut nikt nie przyjął od nas zamówienia. Pomino tego że cztery osoby chodziły obok nas.

Dziękujemy, 350juliuszp

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, warto poczekać na nie nawet dłuższą chwile. Porcje bardzo obfite i smaczne, wszystko swieze. Polecam Niebo w gebie, tym bardziej że przy obfitości knajp w Karpaczu nie jest łatwo dobrze i smacznie zjeść. Np. zdecydowanie nie polecam Łomniczanki w Białym Jarze.

Dziękujemy, Grazynka_9
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tatary pyszne! Obsluga nie absorbujaca, mozna w wlasnym towarzystwie milo spedzic wolny czas. Polecam

Dziękujemy, 679ulap
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedliśmy zupę gulaszową - naprawdę pyszną oraz makaron z kurczakiem - dobry, choć przeciętny i żeberka z frytkami - ogromn porcja, ale mięso suche, nie do przejedzenia, cały posiłek męczący. Generalnie porcje są gigantyczne (widziałam na stole obok kotlet z podwójnej rozbitej piersi kurczaka, wielki jak talerz). Dla mnie to jednak nie zaleta, bo dużo jedzeni się marnuje - po co? Drugim daniom brak finezji - suche mięso, suche frytki i sałata z ogókiem i pomidorem i sosem czosnkowym. Lokal ma bardzo ładny wystrój, leci fajna muzyka. Minus za brak płatności kartą i niewydanie reszty ze 100 zł, gdy rachunek wynosił 84 zł. Te 16 zł napiwku pewnie byśmy zostawili, ale chyba w dobrym tonie jest zostawić ostateczną decyzję klientowi, a nie nie odnieść reszty

1  Dziękujemy, Irmina K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jadłam dwa razy i z każdym razem jedzenie ok. Obsługa trochę powolna. Można nad tym popracować. Niezrozumiałe do końca zasady opuszczania do lokalu i przydzielanie stolika. No ale warto poczekać bo dobre jedzonko. Polecam

Dziękujemy, Getaway526735

Karpacz niebo w gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karpacz niebo w gębie? Podziel się wrażeniami!