Karpacz

“Smacznie, szybko i niedrogo”

Pohulanka - Restauracja Ziem Górskich
Nr 24 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 4 września 2019

Zamówiliśmy Placek Karkonoski i żeberka z menu drwala. Jedzenie dostaliśmy po 20 minutach. Wszystko było bardzo dobre i w ogromnych ilościach. Obsługa była sympatyczna. Ceny jak na tak ogromne porcje bardzo przystępne.
POLECAM!!!

Dziękujemy, 784witoldg

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Pyszne było :) kaczka marnowana, pasztet bardzo smaczny, polskie wina wyborne. Polecamy kartę konesera ;)

Dziękujemy, swiety3sit
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byliśmy tam pół roku temu i było super. Niestety jest to już czas przeszły. Teraz to co dostaliśmy to niestety porażka.Zamówiliśmy jelenia w sosie myśliwskim z plackiem ziemniaczanym. No to były dwa placki, całe TRZY obrzynki mięsa, masa cebuli i sos nie mający nic wspólnego z myśliwskim i to za 40zł jedna porcja. Danie zostało przygotowane tak szybko ,że nie zdążyliśmy zjeść zamówionego na przystawkę tatara (1x)No ten był zjadliwy. Nie pójdziemy już więcej do tego lokalu i nikomu go nie polecimy. Przykro.

1  Dziękujemy, danio138
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie... miła obsługa... szczególnie polecam dania kuchni gruzińskiej...gruzińskie pierogi z wieprzowiną„niebo w gębie”...zapiekanka Madame Bovary z baraninà i warzywami pychota

Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, ładny wystrój i przepiękne zdjęcia Karkonoszy, ale najważniejsze to dania, padlo na Barani szaszłyk i grilowana pierś z kurczaka to są naprawdę porcje XXL trzeba rozważyć możliwości bo nie jest to do przejedzenia....

Dziękujemy, Tomasz296

Pohulanka - Restauracja Ziem Górskich — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pohulanka - Restauracja Ziem Górskich? Podziel się wrażeniami!