Pięknie

Miejsce piękne , jesien ma swój urok i otaczająca przyroda zrobiła swoje ! Cudowne miejsce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
482magdalenaj
Klundert, Holandia
Dzieki wodospad. Miejsce klimatyczne

Dziki wodospad wcale nie jest taki dziki ale polecam to miejsce na spacer i na chwilę wytchnienia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dailetrip
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 7 września 2019

Wędrując z Karpacza Górnego żółtym szlakiem w kierunku Śnieżki napotykamy niezbyt wielki, ale urokliwy wodospad. Piękna dzika przyroda i szum spadającej wody działają kojąco.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, jkusnierek
Zrecenzowano: 5 września 2019

Piękne miejsce.Góry są piękne a w takich miejscach można zapomnieć o mieście.Chwila reelekcji i szum wodospadu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, IWKA5
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

rewelacyjne miejsce wracamy co roku można podjechać autem na parking obok ulga bo ciężko byłoby w sukni i garniaczku zasuwać pieszo

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Reganito
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorową porą tłumów nie było. Można podejść bardzo blisko i zrobić ładne zdjęcia. Warto bo miejsce piękne.

Dziękujemy, zero7set
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wydawało nam się, że to będzie słaba atrakcja a okazało się, że świetnie bawiliśmy się przeskakując pomiędzy kamieniami. Polecam.

Dziękujemy, kwekowy