Dzieki wodospad. Miejsce klimatyczne

Dziki wodospad wcale nie jest taki dziki ale polecam to miejsce na spacer i na chwilę wytchnienia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
dailetrip
Wrocław, Polska
dzika natura

Ładny mały wodospad, dzika natura ale uregulowana. Blisko głównej drogi. Warto go zobaczyć, fotki... Przeczytaj więcej

Halina S
Nowy Dwór Mazowiecki

Zrecenzowano: 5 września 2019

Piękne miejsce.Góry są piękne a w takich miejscach można zapomnieć o mieście.Chwila reelekcji i szum wodospadu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, IWKA5
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

rewelacyjne miejsce wracamy co roku można podjechać autem na parking obok ulga bo ciężko byłoby w sukni i garniaczku zasuwać pieszo

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Reganito
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorową porą tłumów nie było. Można podejść bardzo blisko i zrobić ładne zdjęcia. Warto bo miejsce piękne.

Dziękujemy, zero7set
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wydawało nam się, że to będzie słaba atrakcja a okazało się, że świetnie bawiliśmy się przeskakując pomiędzy kamieniami. Polecam.

Dziękujemy, kwekowy
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Dziki Wodospad w Karpaczu znajduję się niedaleko Anomalii Grawitacyjnej tuż obok wejścia do Karkonoskiego Parku. Jest to piękne miejsce ale jak tak inni piszą niestety bardzo oblegany. Coś za coś. Ale warto to zobaczyć na żywo, poczuć bryzę wodospadu i zrobić sobie piękną fotkę.

Dziękujemy, Jasiek717