Dzieki wodospad. Miejsce klimatyczne

Dziki wodospad wcale nie jest taki dziki ale polecam to miejsce na spacer i na chwilę wytchnienia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
dailetrip
Wrocław, Polska
dzika natura

Ładny mały wodospad, dzika natura ale uregulowana. Blisko głównej drogi. Warto go zobaczyć, fotki... Przeczytaj więcej

Halina S
Nowy Dwór Mazowiecki

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczorową porą tłumów nie było. Można podejść bardzo blisko i zrobić ładne zdjęcia. Warto bo miejsce piękne.

Dziękujemy, zero7set
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wydawało nam się, że to będzie słaba atrakcja a okazało się, że świetnie bawiliśmy się przeskakując pomiędzy kamieniami. Polecam.

Dziękujemy, kwekowy
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Dziki Wodospad w Karpaczu znajduję się niedaleko Anomalii Grawitacyjnej tuż obok wejścia do Karkonoskiego Parku. Jest to piękne miejsce ale jak tak inni piszą niestety bardzo oblegany. Coś za coś. Ale warto to zobaczyć na żywo, poczuć bryzę wodospadu i zrobić sobie piękną fotkę.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Sam wodospad całkiem ładny, jednak w sezonie multum turystów nie pozwala nawet na podejście bliżej, o cyknięciu sobie ładnego zdjęcia nie mówią. Polecam poza sezonem, w sezonie można sobie odpuścić - nie jest warte przeciskania się przez tłum ani denerwowania.

Dziękujemy, xbotzqc
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dojście do Wodospadu jest bardzo łatwe. Można także wjechać kolejką Winterpol i przejść się 3 minuty wzdłuż drogi. Nie potrzeba kupować biletu do Parku żeby zobaczyć Wodospad, a zaraz za kolejnym zakrętem znajduje się kolejna atrakcja - Anomalia Grawitacji.

1  Dziękujemy, NonStopHungry