Zrecenzowano: 1 września 2019

W Samotni jest po prostu super klimatycznie. Może sprawia to położenie w kotle polodowcowym nad Małym Stawem, ze śniegiem, który długo tu zalega i nawet w maju jeszcze czapy śniegu wiszą na urwistych zboczach. Może to jest to widok na schronisko od zejścia ze Strzechy Akademickiej. Do tego super jedzenie, bardzo dobra kawa. I popołudnie już bez tłumu turystów. Dla wszystkich, którzy nie znają tej części Karkonoszy to doskonałe miejsce na nocleg. Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, dailetrip
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Piekna cudowna okolica Niezapomniane wrażenia być tam 1 raz to obowiązek kolejne razy uzależnienie Poprostu trzeba tam wracać Tego miejsca sie nie zapomina WArto Polecam Koniecznie trzeba zabrać ciepłe ubranie mimo iż na dole upał

Dziękujemy, paula r
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Solidne schronisko na szlaku z Karpacza Górnego (świątynia Wang) w wyższe partie Karkonoszy. Pięknie usytuowane w kotle Małego Stawu. Niemęcząca trasa i dlatego dość dużo turystów. Standardowe dania barowe i napoje. Miłe miejsce na odpoczynek podczas wędrówki.

Dziękujemy, JoJa602
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Klimatyczne schronisko w super lokalizacji z nostalgiczną nazwą. Standard polski, lecz nauczylismy się mówić, że ma klimat. Dzięki temu można spotkać tu ciekawych ludzi co pozwala by śpiewać przy akopaniamencie pianina i gitary stare piosenki. I nic więcej nie trzeba.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne widoki.
Kto kocha piękno przyrody, musi zobaczyć.

Zrobiliśmy spacer od Świątyni Wang i z powrotem. Trochę trwało, ale się nie spieszyliśmy. Po co?
Rodzina z dzieckiem i psem.
Pies dał radę.

Dziękujemy, fryalla