“Restauracj gruzińska”
Restauracja Batumi — recenzja

Restauracja Batumi
Nr 41 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Restauracja nas zawiodła. Zamówiliśmy zupę z wołowiną (25zl) która była totalnie bez smaku (o ilości nie wspomnę), oraz placek drożdżowy z serami... Ot taka tłusta potrawa, która dało się zjeść jedynie z domówionym sosem pikantnym. Naszym zdaniem jest niesmacznie, drogo i na pewno nie ma to nic wspólnego z Gruzją. Toalety ledwie znośne. Ogólnie bardzo średnio. Nie polecamy.

Dziękujemy, grzegorz p

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytę w restauracji oceniam bardzo dobrze! Zamówiliśmy rosół z jagnięciny - rewelacja! Aż ślinka cieknie na samą myśl. Do tego wzięliśmy mięsko zapiekane z sosem i warzywami -tak samo, niebo w gębie! Oraz chaczapuri z warzywami i jakiem, również pyszne i bardzo syte. Nie było suche, wręcz mocno nadziane serem i nadzieniem. I do tego te bułeczki! Mniam! Może nie jesteśmy znawcami kulinarnymi, ale z czystym sercem polecamy. Jeszcze muzyka gruzińska wprawia w świetny klimat. Chciałabym również nadmienić, żeby być wyrozumiałym i cierpliwym, gdy widzi się Panią kelnerkę, która sama ma do obsłużenia dużą ilość gości, proszę nie oczekiwać błyskawicznej obsługi bo człowiek ma tylko dwie ręce i dwie nogi.

Dziękujemy, MartaMartyna
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami zawiedzeni rzeczywistością.
Zupa pikantna - niepikantna, ale to nienajgorsze. Rewelacji w małej miseczce za ponad 20 nie było ani trochę.
Chaczapurii z mięsem jest duże, ale w rzeczywistości to bardzo suche ciasto i trochę mięsa. Słabe.
Pierożki czinkali ok.
Ogólnie serwis słabo. Niejednoczesnie podane. Inni dostawali wcześniej. Nikt nie zapyta czy ok.
2 gwiazdki za pierożki. Bez tego byłoby całe nic.

Dziękujemy, jace2018
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego, że około 2 lata temu byliśmy razem z partnerem w restauracji Batumi i byliśmy bardzo zadowoleni. Pamiętając o smacznym chaczapuri i chinkali była to pierwsza restauracja jaką odwiedziliśmy tym razem. Niestety wielkie rozczarowanie. Wszystko co zamówiliśmy było bardzo niesmaczne. Chaczapuri ociekało tłuszczem śmierdzącego taniego żółtego sera. Zapiekanka z mięsem mielonym było zjadliwe ze średniej jakości produktów. Braki w napojach. O higienie w lokalu nie będę nawet wspominać.

Dziękujemy, ma_gorzatal522
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Sympatyczne miejsce w którym z Gruzji jest tylko lemoniada.....
Jedzenie słabe, pierożki Chinkali bez rosołku, chaczapuri obrzydliwie tłuste... wielkie rozczarowanie

1  Dziękujemy, Anna S

Restauracja Batumi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Batumi? Podziel się wrażeniami!