Zrecenzowano: 8 września 2019

Weekendowy pobyt w hotelu uwazamy za udany. Wspaniała lokalizacji niedaleko centrum oraz przede wszystkim posiłki- jeszcze w zadnym hotelu w Polsce nie widzielismy tak roznorodnych i w tak wspanialy sposob serwowanych posilkow!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, marlenaaaaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel k, Marketing , Hotel Konradówka Wellnes & SPAOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Marleno
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Konradówka.
Cieszymy się, że lokalizacja naszego hotelu okazała się dla Państwa odpowiednia.
Dziękujemy za opinię dotyczącą serwowanych przez nas dań.
Mamy nadzieję, że postanowią Państwo odwiedzić nas ponownie.
Zapraszamy!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

4-dniowy pobyt w hotelu Konradówka uważam za udany, choć jest jeden aspekt, z którego byliśmy bardzo niezadowoleni - pokoju typu "Standard" (w części bez windy) który był bardzo, bardzo mały (wg nas powinien być to pokój 1-osobowy, a nie 2-osobowy), ze starymi meblami, starymi dywanami, po otwarciu drzwi do pokoju okropny zapach (jakby stęchlizny) - hotel z 3 gwiazdkami nie powinien mieć w swojej ofercie takich pokoi (a na pewno nie za taką cenę jak oferuje). Okropny pokój zrekompensował duży basen, bez tłumów, przepyszne śniadania, ogromny wybór, kawa z ekspresu, bardzo miła obsługa. Plusem również jest lokalizacja hotelu - w zaciszu, ale blisko centrum - dosłownie 1 minutka piechotą. Myślę, że wrócimy do hotelu Konradówka, ale na pewno dopilnujemy tego, aby nie otrzymać/wykupić pokoju typu "Standard".

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie warto brać pokoju w części bez windy - mało miejsca, stare meble, nieprzyjemny zapach.
Dziękujemy, NataliaNataliaNatka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel k, Marketing , Hotel Konradówka Wellnes & SPAOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani Natalio
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Konradówka.
Cieszymy się, że doceniła Pani nasz basen, lokalizację oraz śniadania.
Uprzejmie informujemy, że pokoje typu standard są przed remontem dlatego też ich cena znacząco różni się od pozostałych pokoi w hotelu. Pokoje typu standard szykowane są do remontu dlatego mamy nadzieję, że przy następnej Państwa wizycie będziemy mogli zaprezentować je z nowej strony. Serdecznie Państw zapraszamy!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 6 wspaniałych dni.
Polecam ze względu na bardzo dogodne położenie, sympatyczną i miłą obsługę i najlepsze jedzenie w Karpaczu!!!
Po całodziennej wędrówce, można zrelaksować się na basenie (wymiary pozwalają na swobodne pływanie nawet dla tych którzy chcą spalić wcześniej nabyte kalorie).
Dla leniwych polecam skorzystanie z SPA.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje w nowej części hotelu.
Dziękujemy, mariwon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKonradowka, Marketing , Hotel Konradówka Wellnes & SPAOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowni Państwo
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Konradówka.
Cieszymy się, że lokalizacja oraz kuchnia spełniły Państwa oczekiwania.
Słowa uznania przekażemy naszym pracownikom.
Mamy nadzieję gościć Państwa u nas ponownie.
Zapraszamy!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo miła i sprawna obsługa, samo położenie hotelu też na plus. Bardzo dobra kuchnia pod względem wyboru i smaku. W razie niepogody jest co robić (basen, siłownia, SPA, bilard). Jedynymi minusami hotelu jest mały parking i brak windy w starej części hotelu. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu i kto wie czy nie wrócimy :D

Dziękujemy, Magda B

Szanowna Pani Magdo
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Konradówka.
Cieszymy się, że docenili Państwo naszą kuchnie oraz wybór atrakcji w hotelu.
Ilość miejsc na parkingu jest ograniczona ze względu na położenie hotelu na skarpie.
Zawsze chętnie pomożemy Państwu przy znalezieniu wolnego miejsca parkingowego.
Zachęcamy do ponownej rezerwacji!

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pobyt od 9.08 do 15.08 z wykupionymi śniadaniami oraz obiadokolacjami. Pokój Premium na czwartym piętrze, w części z windami. Pokój z balkonem. Bardzo duża, czysta, ładna łazienka z prysznicem. Reczniki wymieniane na życzenie. Pokój duży, ladnie urządzony. W pokoju poza standardowym wyposażeniem sejf oraz zestaw kawowy. Z balkonu widok na Śnieżkę. Sam hotel bardzo blisko głównego deptaka. Dojście ok 1 min. Pomimo takiej odległości teren wyciszony.W samym hotelu do dyspozycji gości był basen (7-21), mała sala fitness (z podstawowym wyposażeniem), sauny(15-21), jacuzzi, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, sala z konsolą PS3. W hotelu są 2 windy, poza tym mały plac zabaw z trampoliną, huśtawkami oraz leżakami. Dla gości również dostępne spa z dużym wyborem zabiegów. Przy zameldowaniu w hotelu otrzymaliśmy 2 kupony rabatowe na 50zł każdy na dowolne zabiegi.. Wyżywienie bardzo dobre. Śniadania raczej standardowe, europejskie, bogata zimna płyta, obiadokolacje codziennie inne, dwie zupy do wyboru, różnego rodzaju miesa, dodatki, wieczorem można posiedzieć w winiarni lub barze. Bardzo mili pracownicy. Bardzo polecam hotel.

Dziękujemy, danglo83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKonradowka, Marketing, Hotel Konradówka Wellnes & SPAOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowni Państwo

Dziękujemy za pobyt w Hotelu Konradówka.
Jest nam niezmiernie miło, że napisali Państwo tak obszerną opinię na temat swojego pobytu u nas.
Zapraszamy do zakładania następnych rezerwacji!