Karpacz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie hotel ok ale za ta cenę to słabo. Apartament dwupoziomowy ponad 1 tys za dobę a materace w łóżkach jak w jakimś hostelu. I wszędzie osy jakby miały gdzieś gniazdo. Nie dało się spać przy otwartych oknach. Uwaga na dzieci podczas snu mogą ukąsić. Restauracja ok i nawet smacznie ale hotel powinien być odnowiony bo w tej cenie za pokój człowiek wymaga czegoś więcej dlatego tyle płaci. Lokalizacja ok - blisko las i ścieżki prowadzące do centrum. Czy polecam? Za ta cenę nie.

Dziękujemy, 659grzegorzp
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Z całym sercem polecam i jeszcze Wrócę nie raz!!! Miejsce, pokoje, jedzenie, basen, obsługa wszystko idealne i naprawdę nie zauważyłam żadnych wad.... polecam każdemu kto chce odpocząć. KaZdy klient traktowany na równi... miejsce spokojne i idealne na odpoczynek fizyczny jak i psychiczny:)

Dziękujemy, beatawieclaw
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel cichy i w spokojnym miejscu. Śniadanie różnorodne i smaczne. Pokoje wymagają odświeżenia. Bardzo dziwne że w telewizji tylko kanały niemieckie, ani jednego polskiego - na pytanie w recepcji zostałem odesłany do konserwatora który będzie jutro. Sauny niedogrzane ok 70 stopni. Opłata za szlafrok i ręcznik .

Dziękujemy, 343arekp
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku muszę pochwalić restaurację która serwuje naprawdę pyszne lokalne dania w normalnej cenie. Pokoje są przestronne i jest w nich cicho tj. nie słychać tego co dzieje się w pokoju obok oraz w samym hotelu. Położenie jest dla niektórych niedogodne ze względu na znaczną odległość do centrum i jakiegokolwiek sklepu (pieszo tam około 15-20min z powrotem około 25-30min). Dla nas był to plus ze względu na niesamowitą ciszę wokoło. SPA naprawdę na wysokim poziomie i warto z niego skorzystać. Fajne i profesjonalnie wykonane zabiegi. Mały minus za malutki basen ale nie można mieć wszystkiego. Jedyne do czego można się przyczepić i jest na minus to stare wyposażenie pokoju oraz konieczne remont w niektórych częściach obiektu np. w naszym pokoju był na suficie ślad po zalaniu. Podsumowując fajne miejsce ale trzeba je trochę odświeżyć i zmienić wyposażenie pokoju.

Dziękujemy, Mariano_Italiano1979
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj z Rodziną odwiedziliśmy restaurację w Dzikim Potoku. Pani kelnerka Sylwia bardzo miła i pomocna. Jedzenie 5+ smaczne i bardzo duże porcje. Warto tam się wybrać. PolecamJesteśmy tu raz w roku,ale zawsze do Was wracamy. P.S. Dzisiaj była ciekawa sprawa z terminalem

1  Dziękujemy, kowal99