“Recenzja”
Piekielna — recenzja

Piekielna
Nr 67 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Okropne jedzenie zero smaku nędzne mięso porcję fest ale tylko po to by zarobić. Nie polecam nikomu!

Dziękujemy, Artur M

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

okropne ceny za jedzenie na dołączonych zdjęciach zapłaciłem 104,60 zł, nie poważni.
+ sztućce są w złym stanie, a jedzenie kompletnie nie doprawione.
nie polecam

Dziękujemy, chybaxty
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drogo, drogo drogo! Wyszliśmy głodni, trzy osoby 147 zł za świerzynkę z ziemniakami, gulasz z ziemniakami i zaraz z ziemniakami (małe porcje) 1duże piwo i 2 małe. Za wszystko 148 zł.

Dziękujemy, franekl2019
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Być może ceny są trochę za wysokie, ale szaszłyki były ok. Szczerze, to ja z rodziną wyszliśmy najedzeni i zadowoleni, być może była świeża dostawa :)

Dziękujemy, Przemol8
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Nie polecam, piwo smakuje jak płyn do naczyń, do tego cena 10zł za duże piwko.. pomijając to, że rok temu kosztowało 8zł

Dziękujemy, Elomelo320

Piekielna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Piekielna? Podziel się wrażeniami!