“Polecam”
Zagroda Góralska — recenzja

Zagroda Góralska
Nr 68 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko ok super klimat posiłki wysmienite,podane bardzo szybko wystroj bardzo oryginalny,polecam wszystkim

Dziękujemy, Malinazsz

Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna osoba z obsługi nakłada na tackę i waży a druga nabija na kasę i liczy. Żadna z nich nie patrzy klientowi w oczy. Natomiast porozumiewają się tajemniczo między sobą. Cena jaką należy zapłacić robi się podejrzanie wysoka. Kolejne polowanie na jelenia zakończone jest sukcesem... Jeżeli jesteś jeleniem to miejsce idealne dla ciebie...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Pavel V
Zrecenzowano 16 września 2018

Zachęceni wnętrzem lokalu postanowiliśmy zajrzeć, spróbowaliśmy kiełbasy oraz ziemniaków. Ziemniaki bardzo dobre, kiełbasa niezbyt smaczna - cena nieadekwatna do jakości. Napiliśmy się również piwa z beczki Krakonos - było ok.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AniaiMateusz
Zrecenzowano 28 maja 2018

Nie jest to może miejsce godne polecenia, ale jedno-głośność bardzo złych opinii trochę mnie zdziwiła i zaskoczyła. Lokal jest położony w centralnej części deptaku - vis a vis Biedronki - więc turystów, spacerowiczów zawsze tam dużo trafia. Obsługa 2-osobowa; jedzenie tłuste, kwaśnica, jakoś słabo przyprawiona, mało kwaśna, bez pieczywa (można ziemniaczki zamówić) piwo ( krakonos - jakieś czeskie chyba) - 8 zł - zdecydowanie mu brakowało goryczki, ale jak człek głodny, zmęczony czy na kacu to zje wszystko. Ale można usiąść choćby ( wewnątrz lub na zewnątrz) i odpocząć...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 619rafa_b
Zrecenzowano 24 lutego 2018

Rozczarowanie!!! Byłem w Karpaczu kilka lat temu, w piątek czy sobotę kilka lat temu knajpa pękała w szwach.. mnóstwo ludzi, brak wolnego stolika, ceny przystępne, jedzenie dobre. Będąc dziś (luty 2018) wchodzimy w sobotni wieczór a tam pustka... brak ludzi, a ceny? Ceny z kosmosu!!! Dopiero jak zapłaciliśmy sprawdziłem opinie na google maps. Już na pewno tam nie wrócę, plastikowe naczynia, sztućce, a przede wszystkim ceny. Zapłaciliśmy 84 zł za 1 pełne danie z zupą (bez surówek) + dwie porcje frytek, sok jabłkowy, herbatę i grzane wino. Dla porównania, dzień wcześniej w Szklarskiej w restauracji, za 2 pełne dania (pstrąg, bukiet surówek, frytki, ziemniaki zapiekane, pierś grillowana) + 2x herbata + 1x sok + 2x zupa = 73 zł. Karpacz i Zagroda góralska przereklamowana!!!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Sławomir M

Zagroda Góralska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zagroda Góralska? Podziel się wrażeniami!