Zrecenzowano: 1 września 2019

Dobra lokalizacja, ciekawe wnętrze, dobry kontakt telefoniczny z panią amerykanką przed przyjazdem i to na tyle dobrego. Po przyjeździe na miejsce przywitała nas niesympatyczna pani, która zasypała nas informacjami o zakazach i nakazach w obiekcie. Po dobie pobytu nękano nas telefonami i sms w związku z rzekomi niepoprawnie zaparkowanym autem( zdjęcia poniżej). Koniec był taki, że wygoniono nas dzień przed wyjazdem GROŻĄC WULGARNIE i nie rozliczając się za zapłacony pobyt. Nie polecam szczerze!

Dziękujemy, Agnieszka S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KarpaczGorskiWidok, Kierownik ds. PR, Willa Gorski WidokOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Agnieszko Szklarz.

Niestety wygrała pani stanowisko najgorszego gościa obiektu od jego założenia. A więc jest pani na pierwszym miejscu tego mniej niż jednego procentu gości którzy jadą na wakacje "szukać zaczepki" Nie zapraszamy ponownie.

Auto stało w przeszkodzie innym gościom, którzy prosili nas wielokrotnie o jego przestawienie. Zdjęcia pani auta nie pokazują prawdziwej blokady na którą pani się uparla. Pomimo naszych próśb i tłumaczenia że innym gościom przeszkadza, auta pani nie przestawiła. Podając dziwne powody typu: koleżanka wyjechała na dwa dni i zabrała klucze od auta, itd. Mimo tego że auto przeszkadzało wszystkim, daliśmy sobie z panią spokój.

Niestety dowiadując się że pani stoi przy wejściu i odstrasza i grozi pani przyjeżdżającym goścciom było nie do akceptacji.

Setki zadowolonych gości i ich opinie potwierdzają że niestety problem nie jest z obiektem.

Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Obiekt zlokalizowany niemal idealnie, zarówno na zimowy, jak i letni wyjazd. Potwierdzam górskie widoki. Jeśli nie doświadczysz ich z pokoju, to będziesz mógł delektować się nimi w czasie śniadania lub kolacji. Bardzo dobre wyposażenie i obsługa. Przy kolejnej wizycie w Karpaczu z chęcią skorzystam z ich usług.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Arecki_P72

Dziękujemy! Zapraszamy ponownie! Piękne Widoki co sezon inne!

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na wypoczynek w Karpaczu - zawsze pomocna i życzliwa właścicielka, cudowne widoki, 10-15 minut do centrum przepieknym szlakiem górskim. Oddalony od zgiełku miasta wspaniały pensjonat. Pokoje co najwzniejsze czyste i funkcjonalne. Najlepsza miejscowka na wypoczynek w Karpaczu! Polecam - 10/10.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, micha_c255

Dziękujemy za opinię :) 15 minut pieszo 800m od deptaka. Zapraszamy Ponownie!