“Dobre jedzenie”
Restauracja Oberza — recenzja

Restauracja Oberza
Zrecenzowano 11 września 2019

Troszkę długo należało czekać na jedzenie, ale za to było wszystko bardzo dobre. Polecamy placka po węgiersku,nam przypadł bardzo do gustu. Jedyny minus to brak płatności kartą

Dziękujemy, Kris8666

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w czwórkę na obiad- oprócz nas był jeszcze jeden stół w restauracji. Pierwsze 2 dania przyszły po 15 minutach. Kolejne po następnych pięciu. Po odczekaniu kolejnych 10 minut udałem się do kelnerki z zapytaniem o moją pizzę. Stwierdziła ona że " przecież pizza musi się upiec " Gdy powiedziałem że po to przychodzi się z rodziną razem na obiad żeby go wspólnie zjeść głupawa pani odpowiedziała że nie mam pojęcia o tym ile robi się pizza i że jestem w błędzie uważając że wszystkie dania powinny wyjść razem. Gdy w końcu pizza wiejska dotarła nie była warta ani tych 20 paru złotych ani czekania . Ciasto smakowało jak chleb , pizza była tłusta i wyglądała mało apetycznie. Pani która serwowala jadła sobie naleśniki w momencie gdy nalewala mi piwo. Dno i 10 metrów mułu. Nie radzę nikomu udawać się do tej speluny

1  Dziękujemy, 868elw
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brak możliwości zapłacenia kartą. Drugi minus długo trzeba było czekać na obiad. Jedzenie dobre . Bardzo polecam pierogi ruskie i placek po węgiersku, w którym jest dużo papryki. Surówki dodane do placka były przepyszne.

Dziękujemy, 153zuzannag
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Coś przeokropnego! Fakt płatności z góry powinien otworzyć oczy, dalej było tylko gorzej. Tak dramatycznie niedobre jedzenie świadczy tylko o tym, że cuda się zdarzają skoro to okropne miejsce nadal istnieje. Serdecznie odradzam!

2  Dziękujemy, 991tomaszj
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jest smacznie godne polecenia na pewno jeszcze zajrzymy. Pozdrawiamy miłą Panią Gosie. Klimat bardzo fajny. Godne polecenia.

Dziękujemy, Szypki

Restauracja Oberza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Oberza? Podziel się wrażeniami!