Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

W hotelu przebywałem w sierpniu ubiegłego roku. Patrząc z perspektywy czasu, bez emocji nie wszystko było złe, ale minusów jest zdecydowanie więcej.
Część hotelu w której mieszkałem, przypominała bardziej pensjonat i to taki, w który właściciel już nie inwestuje. Okna stare, drewniane - no dobra to nie problem było lato, ale zasłona starczała już tylko na dwie trzecie okna. Oświetlenie tak słabe, że bałem się golić w łazience, żeby sobie twarzy nie poharatać. Od wykładziny w pokoju bił dziwny "zapach".
Do mojego pokoju zasięg WI-FI nie docierał, a pokój miałem od strony lasu więc mobilnego internetu nie miałem.
Telewizor chyba jeden z pierwszych kolorowych, jaki pojawił się w Polsce, stroiłem go godzinę, pilot nie działał. No dobra, ktoś powie - chyba nie po to jedziesz w góry, żeby oglądać telewizję.
Śniadania dość urozmaicone, obsługa miła i pomocna.
Z basenu nie korzystałem.
Hotel posiada parking, ale w weekend przy większej liczbie gości może być problem z zaparkowaniem - pozostaje ulica.
I jeszcze ciekawostka: w hotelu był kręcony odcinek "Kuchene rewolucje".

Mam nadzieję, że w tym roku trafię na lepszy hotel.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 14 lutego 2019

Hotel Corum wspominać będę z bardzo miłej obsługi, pysznego jedzenia, bardzo dobrej lokalizacji (lekko na uboczu, a jednak wszędzie blisko), bardzo przyjemnego pokoju typu studio, fajnego basenu, jacuzzi oraz suchej sauny, przestronnego parkingu. Hotel absolutnie adekwatny do ceny i 3 gwiazdek.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano: 7 lutego 2019

Za cenę ponad 500 zł za dwie noce na prawdę spodziewłam się czegoś lepszego.Hotel na pewno nie zasługuje na 3 gwiazdki. W pokoju straszny smród wyczuwalny z kazdym wejsciem, w łazience pająki, niedziałające lampki więc w pokoju było całkiem ciemno. Śniadania nie dobre, nie było nic na ciepło dopóki nie poszliśmy do kuchni i sami nie poprosiliśmy. Jedzenie wyglądało jakby leżało pare dni. Gdy zapytaliśmy o jacuzzi Pan w recepcji powiedział, że w hotelu jest za mało ludzi więc nie działa (?). Basen ok tylko za dużo chloru ale cała strefa spa okrutnie brudna już nie wspominając o syfiastym jacuzzi. Rozumiem, że nie działa ale można je posprzątać. Ogólnie bardzo nie polecam, najgorszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam i szczerze nie rozumiem tych pozytywnych opinii.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Wiktoria W
Zrecenzowano: 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Z rodzina (6 doroslych + 2 dzieci) wybralismy sie do hotelu Corum na tygodniowy pobyt Sylwestrowy.
Hotel jak widac na pierwszy rzut oka jest niedofinansowany ale obsluga nadrabia wszelkie niedociagniecia. Przemili pracownocy, Pani Dyrektor wydawalo sie ze przebywa w hotelu 24h, kelnerzy I recepcjonisci. Az brak slow aby wszystkich nachwalic.
Jedzenie przepyszne. Swietne zorganizowany Sylwester z ogromna iloscia jedzenia ktorej nikt nie byl w stanie zjesc, serwowana kolacja I zimne przekaski (ryby, owoce morza, salatki, swojski stol...)
Basen I sauna dobrych rozmiarow, plusem byly darmowe reczniki basenowe I szlafroki (koszt wynajecia szlafroka na caly pobyt to 10zl).
Goraco polecam!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, MartaMartusia
Zrecenzowano: 4 listopada 2018

Hotel położony w spokojnej willowej okolicy 2 km. od centrum Karpacza. Sam obiekt ma swoje plusy i niestety minusy .Czystość ,miła obsługa , przyzwoite posiłki -śniadanie i obiadokolacje, bar czynny do godz 22 ,w którym do 21 można zamówić dania również na gorąco.Dużym plusem też jest basen ,z którego możesz korzystać bez limitu od 8 do 20.A jeśli chodzi o minusy to są to drobne niedociągnięcia takie jak brak żarówek w pokoju, ruszająca się deska sedesowa ,pozaciągane firany .W ofercie jest dostępne Wi-Fi niestety tylko blisko recepcji ,co w dzisiejszych czasach jest chyba żartem. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, danchom17