“Zawód na całego ”
Pierogarnia — recenzja

Pierogarnia
Nr 10 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)

Po wszelkich pysznych opiniach w końcu postanowiliśmy z przyjaciółmi wybrać się na te niebianskie pierogi. Jako fani ruskich, o które "chodziły" za nami od kilku dni, wzięliśmy 3 porcje. Masakraaaa..... Ciasto jak klucha, stało w gardle nie chcąc iść dalej bez popicia. Farsz w miarę doprawiony, ale to na tyle. Dodatkowym rozczarowaniem była opłata za cebulkę i skwarki (nie brane extra tylko standard do pierogów). Szczerze polecam spacer w okolice Rynku i Bistro na Solnej.

Dziękujemy, katesN3482XW

Nigdy nie pomyślała bym, że zupa pomidorowa może wywołać piękne wspomnienia, a jednak Identyczny smak zupy mojej kochanej babci, która niedawno nas opuściła. A była rozsławioną w rodzinie prawdziwą mistrzynią kuchni, a o jej zupach (i nie tylko) krążyły legendy

Dziękujemy, Szybka_Isia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, pierogi ruskie tragedia, jak ktoś lubi puree ziemniaczane z solą i pieprzem w cieście to będzie zadowolony. Cebulka smażona ok ...

1  Dziękujemy, mkbcka
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przemiła atmosfera, super posiłki na każdą kieszeń.Polecam kompot.
Taki jak w domu, prawdziwy kompot.

Dziękujemy, 1muzyk1
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Byliśmy zachwyceni smakiem pierogów. Zamówiliśmy z mięsem i cebulką, z jagodami i mix: dwa z jagodami, swa z truskawkami, dwa z wiśniami (bo kobiety lubią mieszać jak mawia wesoły sprzedawca). Po prostu palce lizać, porcja kosztuje tylko ok. 13 zł.

Dziękujemy, nataliasalej

Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!