“Fantastycznie”
Pierogarnia — recenzja

Pierogarnia
Nr 10 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)

Nigdy nie pomyślała bym, że zupa pomidorowa może wywołać piękne wspomnienia, a jednak Identyczny smak zupy mojej kochanej babci, która niedawno nas opuściła. A była rozsławioną w rodzinie prawdziwą mistrzynią kuchni, a o jej zupach (i nie tylko) krążyły legendy

Dziękujemy, Szybka_Isia

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, pierogi ruskie tragedia, jak ktoś lubi puree ziemniaczane z solą i pieprzem w cieście to będzie zadowolony. Cebulka smażona ok ...

1  Dziękujemy, mkbcka
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przemiła atmosfera, super posiłki na każdą kieszeń.Polecam kompot.
Taki jak w domu, prawdziwy kompot.

Dziękujemy, 1muzyk1
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Byliśmy zachwyceni smakiem pierogów. Zamówiliśmy z mięsem i cebulką, z jagodami i mix: dwa z jagodami, swa z truskawkami, dwa z wiśniami (bo kobiety lubią mieszać jak mawia wesoły sprzedawca). Po prostu palce lizać, porcja kosztuje tylko ok. 13 zł.

Dziękujemy, nataliasalej
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Pierogi szpinakowe w zielonym cieście szpinakowym okazały się przewagą grubawego ciasta nad nadzieniem. Poza tym małe i prawie niesmaczne. Rozczarowanie. Lepsze pierogi ze szpinakiem i to ręcznie robione, znajdziecie w co najmniej dwóch miejscach całkiem blisko położonych. Miejsce przereklamowane.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Joanna D

Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!