“Smacznie i miło”
Club Sushi — recenzja

Club Sushi
Nr 3 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)

Pyszne, zawsze świeże sushi, pięknie pakowane na wynos. Polecam również wino śliwkowe. Szkoda, że otwarte tylko do 21.00. Polecam!

Dziękujemy, AgnieszkaM487

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Przepyszny bulion i przepyszne dodatki, jeden z lepszych Ramenow w moim zyciu, napewno wrócę sprobowac innych wersji!

Dziękujemy, MaciekR109
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Ciekawe kompozycje, naprawdę dobrze przygotowane sushi w "zachodnim" stylu (zwijane rolki, w miejsce popularnego w Japonii nigiri). Poza tym, sushi to nie jedyna atrakcja tego miejsca; można spróbować innych dań kuchni azjatyckiej. Nie jestem pewna, czy jest to stała oferta, czy sezonowa, ale próbowałam tam zarówno ramenu, jak i takoyaki, dostępne są również inne wschodnie przysmaki. Pyszne herbaty idealnie komponujące się smakowo z serwowanym jedzeniem, kompetentna obsługa i miła atmosfera. Jestem stałym gościem i lubię tam wracać, gorąco polecam.

Dziękujemy, mae448
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie co prawda kuchnia japońska to nie jest moją mocną stroną ale bardzo dobre i świeże

Dziękujemy, 626mariuszm
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe potraktowanie klienta! Bardzo smaczne sushi!! Polecam wszystkim odwiedzającym Jelenią Górę!!!

Dziękujemy, 866basia_

Club Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Club Sushi? Podziel się wrażeniami!