“Bylejakość”
Caffe Bohema — recenzja

Caffe Bohema
Nr 40 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo mieszane odczucia po wizycie w kawiarni Bohema w Cieplicach. Nie były to moje pierwsze odwiedziny tego miejsca. Miejsca kontrastów: nienajgorsze ciasta i desery lodowe kontrastują z brudnymi obrusami, kruszynami wokół stołu i kelnerkami w brudnych fartuchach. Środek lata a na stołach stare, zakurzone, sztuczne kwiaty. Kelnerkami, które nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania (np. czy serwowana kawa, będzie podawana na zimno, czy na ciepło). W kawie mrożonej, która powinna być podawana z gałką loda, próżno szukać tego ostatniego. Ogólnie największe zastrzeżenia właśnie do obsługi i porządków. Więcej nie skorzystam z oferty tego lokalu!

Dziękujemy, RomekBar

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Duży wybór deserów w szczególności z lodami. Trochę brakuje sałatek. Świetna kawa. Zdrojowa atmosfera. Polecam dla kuracjiszy.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Zbigniew K
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce miłe ale personel nie do końca. Kulturalny nie można powiedzieć lecz wszystko robi z pewną łaską jak by pracowały tam za karę. Ciasto przepyszne!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mascgbfdsaecitvjhd
Zrecenzowano 15 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Po sprawdzeniu godzin otwarcia kawiarni na ich oficjalnej stronie internetowej wybraliśmy się z mężem i znajomymi do kawiarni. Po dotarciu na miejsce chwile po godz. 20.00 w wejściu „przywitaly” nas bardzo nie miłe dwie Panie, okazało się, że kawiarnia czynna jest tylko do godz. 21.00 i bardzo nie chętnie ale jednak nas obsłużyły. Ceny deserów i ciast bardzo wysokie i ciężko się dowiedzieć od Pań kelnerek jakie to są ciasta „z witryny” (chodzi o dokładne smaki). Udało nam się w końcu złożyć zamówienie i powiem szczerze, że nie mogłam się już doczekać torciku który zamówiłam jednak kiedy kelnerka mi go przyniosła okazało się, że akurat ten mój kawałek został odcięty z samego brzegu i niestety był cały obeschnięty, po zwróceniu grzecznie uwagi Pani kelnerce zostałam poprostu zbyta a po jej odejściu usłyszałam jak mówi koleżance za ladą nie miłe komentarze na moj temat a zaznaczam że torcik nie należał do najtańszych bo jego cena wynosiła 16 zł ( a poprostu wystarczyło wymienić na nowy kawałek) Naprawdę nie polecam tej kawiarni obsługa bardzo nie miła i wysokie ceny.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 10 kwietnia 2018

Chciałabym gorąco polecić tę kawiarnie, dobra lokalizacja i ciekawy wystrój! Miły kelner doradził mi i mojemu mężowi cudowne desery, nie żałuje ani trochę, że dałam się namówić. Polecam miejsce i desery, pychotka! ;)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, annawedzik34

Caffe Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Bohema? Podziel się wrażeniami!