“Zawsze pysznie i kolorowo”

Cukiernia Bristolka T.R.Surowiak s.c.
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od ponad miesiąca regularnie odwiedzamy to miejsce z córką. Przemiła obsługa, pyszna kawa, ciasta i gofry. Doskonałe miejsce na lody dla córki i aromatyczna kawę dla mamy

Dziękujemy, aniamt

Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W niedziele rano jedyna czynna kawiarnia na starówce w Jeleniej, wiec wybór był prosty. Ale jakże trafiony: przyzwoita kawa z ekspresu, dobre ciastka, ceny znośne- czarna kawa 7,5 zł, ciastko czekoladowe 6,5 zł, latte 9 zł.
Obsługa kontaktowa, nic się nie pomyliło, mimo ze każdy zamawiał co innego i płacił osobno.
Polecam!

Dziękujemy, Alex007andra
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wyroby, wiele ciekawych ciasteczek i tortów. Przepyszne pączki. Wszystko świeżej, kawałki ciast nie za duże, ceny trochę wysokie. Ale naprawdę bardzo dobra cukiernia jedna z lepszych.

Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych cukierni w jakiej miałem możliwość wypoc pyszną kawę i zjeść kawałek "niespodzianki"

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie i miło. Zamówiłam finezje pistacjowa bardzo pyszna mmmm. Kawa tez spoko. Narzeczony zamowil rogalika z czekoladą. Podjadlam mu kawalek i mmmm pyszna. Polecam

Dziękujemy, Katarzyna N

Cukiernia Bristolka T.R.Surowiak s.c. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Bristolka T.R.Surowiak s.c.? Podziel się wrażeniami!