Jelenia Góra

“Kawiarenka na szybką kawkę ”
Magdalenka — recenzja

Magdalenka
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

A mi się podobało...sernik wiedeński pyszny, kawka mała ale może być...piękna lokalizacja i bardzo miła obsługa

Dziękujemy, aniuta_cz

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Dobra lokalizacja - starówka w Jeleniej Górze. I na tym zalety się skończyły. Za praktycznie najdroższą kawę w lokalu zapłaciliśmy 13 zł i przeżyliśmy szok gdy otrzymaliśmy malutką kawkę z bitą śmietaną (miała to być kawa Irish nut). Kawa w dodatku była zimna (najwidoczniej dodano do niej zimne mleko). Ciasto bez szału, a w dodatku narzeczony w Snickersie znalazł kilka twardych łupin orzecha (na szczęście skończyło się na bólu zęba). Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, KamilaW202
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016

Do cukierni Magdalenka weszliśmy przypadkiem - zobaczyliśmy jak jakiś chłopiec jadł galaretkę z bitą śmietaną i pomyśleliśmy że może być to fajny pomysł na deser. Ochota na galaretkę przeszła nam od razu gdy zobaczyliśmy w jakim "otoczeniu" stoją desery. W ladzie chłodniczej obok deserów leżały... stare owoce! Wyschnięte nektarynki, stare truskawki, wyschnięty arbuz. Pomyśleliśmy, że nie będziemy ryzykować z takimi "specjałami" i wybraliśmy bezpieczną opcję - rurki z bitą śmietaną. Pani ekspedientka wyjęła rurki, na miejscu napełniła je śmietaną. Wzięliśmy na wynos... wyszliśmy, ugryźliśmy i przez chiwlę nie mogliśmy uwierzyć w to, że waflowe rurki śmierdziały zjełczałym tłuszczem. Śmietana była świeża, ale wafel pachniał czymś benzynopodobnym. Obie rurki tak samo pachniały, więc wróciliśmy do cukierni by zwrócić persolnelowi uwagę. Ekspedientka była bardzo oburzona, niechętnie powąchała rurkę i powiedziała, że tak pachnie wafel. Powiedzieliśmy, że tak pachnie zjełczały wafel na co ona odpowiedziała, że nie wie, wafel tak pachnie a oni bardzo dużo takich rurek sprzedają. Nie zaproponowała nam wymiany deseru, ani zwrotu pieniędzy. Nic. Zachowywała się bezczelnie, podnosiła głos i była opryskliwa.

No nic.. wafel tak nie pachnie, ale skoro pani z cukierni Magdalenka twierdzi, że u nich wafel zawsze tak pachnie - to radzimy omijać to miejsce szerokim łukiem.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, RedaktorBezczelny
Zrecenzowano 10 lutego 2016

Wyjątkowo sympatyczna obsługa. Bardzo dobra kawa i ciasto, które smakuje jak domowe. Można tu spędzić czas przed wycieczką wzdłuż historycznej części miasta.

Termin wizyty: styczeń 2016
2  Dziękujemy, Robert Z
Zrecenzowano 30 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Kawa straszna !!! Jak na staci benzynowej w Niemczech !! Nie polecam ,,za takom cenę żadna rewelacja kawa z wodom poprostu !!

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, Daniel S

Magdalenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Magdalenka? Podziel się wrażeniami!