“POLECAM”
Shang-Hai Restauracja — recenzja

Shang-Hai Restauracja
Nr 42 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Kuchnie: Chińska, Wietnamska
Zrecenzowano 4 września 2019

Cóż tu napisać - jedzenie jak to jedzenie - glutaminian sodu góruje, ale w tej kuchni musi być. Zupki pierwsza klasa, kaczka coś tam ostatnio siadła ale ogólnie bardzo dobra. Zapach od wielu, wielu lat ten sam ale to wilgoć murów i tego raczej się nie wytępił, więc można iść dobrze zjeść ale cała odzież odrazu do prania po wizycie.

Dziękujemy, 425biuro

Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w życiu wraz z chłopakiem spotkaliśmy się z taką obsługą jaka pracuje w tym lokalu. Czas oczekiwania na zamówienie to 45 min przy 2 stolikach na cały lokal, ponadto „znajomi” kelnerki, którzy przyszli pół godziny po nas otrzymało zamówienie o wiele wcześniej niż my. Kelnerka wulgarna, dosłownie krzyczała, wyklinała, tupała stojąc plecami do naszego stolika a zarazem opowiadając znajomym swoje interesujące historie życiowe o mężczyznach. Wraz z chłopakiem jesteśmy młodymi ludźmi, ale mimo tego nie wypada mówić do klientów na TY! To co ta Pani wyprawia to albo zwykły popis (żenada), ale jest pod wpływem czegoś. Szok. Jedzenie dobre, ale mimo to nie wrócimy tam..

1  Dziękujemy, barista8991
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niemiła,obcesowa obsługa. Maja klientów głeboko gdzieś. A czas oczekiwania przekracza ludzkie granice

Dziękujemy, Bartekwrocek
Zrecenzowano 19 marca 2019

lokal w dalszym ciągu ma obłożenie pomimo że już lata swojej swietności ma za sobą ,dobra kuchnia to postawa

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, mariuszmatuszak
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, ogromne porcje. Niestety jest coś, co jest nie do przyjęcia- obsługa Pani kelnerki. Pani zwraca się do wszystkich na "Ty", wdaje się w dyskusje, rozmawia z gośćmi w bardzo koleżeński sposób (w najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu) wprowadzając gości w zakłopotanie i niesmak. Bardzo to nietaktowne i niestosowne. Mimo to, że bardzo lubimy tam zjeść więcej się nie pojawimy, chyba że zmieni się podejście do klienta.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Franek1807

Shang-Hai Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Shang-Hai Restauracja? Podziel się wrażeniami!