“Kolacja”

Quirino Restauracja Wloska
Nr 31 wśród 96 Restauracje (Jelenia Góra)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie. Przemiła i pomocna obsługa. Polecam wszystkim lubiącym dobrze i smacznie zjeść !!!

Dziękujemy, Agnieszka K

Zrecenzowano 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jesli chcecie poczuc sie jak nieproszy gosc. Ignorowani przez obsuge. Prosze bardzo.Mozna ten lokal i obslugujaca pania (wspolwlascicielke?) okreslic rowniez jako bardzo egzaltoway 'slow food'.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa nie miła, atmosfera otrzymana od osób prowadzących w ten dzień lokal była nieprzyjemna wręcz odstraszala od wejścia i zjedzenia. Chęć obsługi nas była naganna ,widocznie według nich wygladalismy nie dość dostojnie...napewno nie na ludzi którzy zostawia dużo pieniędzy w tym lokalu. Więc może nie opłaca się do nas podejść. Lokal był pusty żadnych klientów! nie dziwie się z taką obsługa. Ceny w karcie drogie, po dłuższym oczekiwaniu wyszliśmy. Nawet do widzenia nie odpowiedzieli. Jednym słowem TRAGEDIA! !!!!!!!

4  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Nie było źle ale szału też nie było. Jedzenie takie sobie, zamówiłam mozarellę z pomidorami. Obsługa mogłaby być lepsza.

3  Dziękujemy, Gosia1234567
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przez ostatnie trzy weekendy odwiedziliśmy sporo okolicznych restauracji, zamki, pałacyki. Dużo miłych wrażeń kulinarnych, ale końcówka najlepsza, właśnie w Quirino. Bardzo przyjemny, kameralny mały lokalik, czuć zaangażowanie i pasję właścicieli.
Dania doskonałe , od zakaski po desery, a i wino zacne do wyboru! Z cała pewnościa wrócimy, polecamy smakoszom!
Iza i Andrzej

Dziękujemy, Andrzej H

Quirino Restauracja Wloska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Quirino Restauracja Wloska? Podziel się wrażeniami!