Jelenia Góra

“Wyborne”
Pasja Restauracja — recenzja

Pasja Restauracja
Nr 9 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Uwielbiam wloska kuchnie I dobrze trafilem :-)
Pyszne jedzenie, profesjonalna obsluga, przyjemny lokal.

Dziękujemy, BartoszGaw

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo przyjazne miejsce, obsługa rewelacyjna,kulturalna. Wystrój stonowany i bardzo przyjemny. Jedzenie przepyszne,jak na kuchnie włoską przystało. Ceny nie z kosmosu. Polecam każdemu kto chciałby się przenieść chociaż na chwilę w włoskie klimaty. Warto było jechać zza górki

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy rodzinny obiad w drodze powrotnej do domu i nie zalujemy. Miła sympatyczna obsluga lacznie z szefem kuchni. Bardzo smaczne dania szczegolnie stek z łososia. Mozna przybyc z psem i dla niego znajdzie się miska wody. Parking przed restauracją. Warto tu wrócić przy najblizszej okazji

Dziękujemy, ChristophKK
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To była niegdyś moja ulubiona restauracja.
Do czasu gdy przyjechaliśmy tu po wycieczce w góry.
Widocznie nasz wygląd nie odpowiada personelowi.
Pomimo iż wolnych było dużo stolików usłyszeliśmy że wszędzie są rezerwacje.
Zawsze mi tam smakowało, ale mój kolejny posiłek zjem tam jak zamkną wszystkie restauracje na świecie.

Dziękujemy, tomaszb347
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal od lat trzyma wysoki poziom, czysto, świeżo i smacznie. Kuchnia nawiązuje do kuchni włoskiej zdecydowanie polecam makarony + dobre wino. Oczywiście jest też pizza która jak dla mnie jest najlepsza w mieście.

1  Dziękujemy, jmedrak

Pasja Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pasja Restauracja? Podziel się wrażeniami!