Jelenia Góra

“Powrót”
I Love Pizza — recenzja

I Love Pizza
Nr 2 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Prawdziwie włoska pizza wykonana z produktów najwyższej jakości i z dochowaniem staranności w każdym aspekcie tworzenia. Całość wypieczona w prawdzim piecu opalanym drewnem. W I Love Pizza poza tradycyjną pizzą dostępne są również w sprzedaży włoskie produkty. Wybraliśmy nasze ulubione, oczywiście najwyższej jakości. Od teraz smak Włoch każdy z Was może zabrać do domu.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w I Love Pizza. Jak zawsze super atmosfera, super profesjonalny zespół. Pizza bardzo bardzo dobra. Każdy znajdzie cos dla siebie. Polecam.

2  Dziękujemy, lachimltc

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do pizzerii trafiliśmy sugerując się znakomitymi opiniami, i to był strzał w 10 !!
Bardzo klimatyczne miejsce z przepięknym , kameralnym ogródkiem. Stolik zarezerwowaliśmy wcześniej , nie było z tym żadnego problemu.
Zamówiliśmy 3 pizze , każda z nich była wyśmienita. Czuć oryginalne , wloskie produkty , prawdziwa szynka Prosciutto Crudo, świeże dodatki.
Po posiłku zamówiliśmy kawę i deser - przepychota
Duży plus za obsługę , bardzo pomocna i uśmiechnięta . Będziemy z pewnością stałymi gośćmi .

2  Dziękujemy, gosiamalek93
Zrecenzowano 4 września 2019

Jak na Jelenią Górę pizza ok ale daleko jej do prawdziwej pizzy. Lokal nieklimatyzowany. Ogólnie jest ok ale dużo dużo do oryginału. Polecam drugi ich lokal - ILOVE PASTA - rewelacja

Dziękujemy, 425biuro
Zrecenzowano 3 września 2019

Rewelacyjna pizza pieczona w piecu opalanym drewnem. Brawo. Klimat, wysokiej jakości produkty,obsługa. Wszystko perfekcyjnie skomponowane

2  Dziękujemy, KarolaK146
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Już na wstępie wiedzieliśmy, że pizza będzie pyszna bo w restauracji był ostatni wolny stolik a w trakcie jedziecie ciagle ktoś przychodził :) Są krzesełka dla dzieci, przewijak w toalecie. Pani z obsługi przemiła :) Polecam I Love Pizza

2  Dziękujemy, 264kingas

I Love Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w I Love Pizza? Podziel się wrażeniami!