“Średnia pizza - lokal średni”
I Love Pizza — recenzja

I Love Pizza
Nr 2 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Prawdziwie włoska pizza wykonana z produktów najwyższej jakości i z dochowaniem staranności w każdym aspekcie tworzenia. Całość wypieczona w prawdzim piecu opalanym drewnem. W I Love Pizza poza tradycyjną pizzą dostępne są również w sprzedaży włoskie produkty. Wybraliśmy nasze ulubione, oczywiście najwyższej jakości. Od teraz smak Włoch każdy z Was może zabrać do domu.
Zrecenzowano 4 września 2019

Jak na Jelenią Górę pizza ok ale daleko jej do prawdziwej pizzy. Lokal nieklimatyzowany. Ogólnie jest ok ale dużo dużo do oryginału. Polecam drugi ich lokal - ILOVE PASTA - rewelacja

Dziękujemy, 425biuro

Zrecenzowano 3 września 2019

Rewelacyjna pizza pieczona w piecu opalanym drewnem. Brawo. Klimat, wysokiej jakości produkty,obsługa. Wszystko perfekcyjnie skomponowane

2  Dziękujemy, KarolaK146
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Już na wstępie wiedzieliśmy, że pizza będzie pyszna bo w restauracji był ostatni wolny stolik a w trakcie jedziecie ciagle ktoś przychodził :) Są krzesełka dla dzieci, przewijak w toalecie. Pani z obsługi przemiła :) Polecam I Love Pizza

2  Dziękujemy, 264kingas
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jedno z najlepszych miejsc na pizzę w Jeleniej Górze; bardzo dobrej jakości składniki i ciekawe kompozycje smaków. Bardzo dobra alternatywa dla obecnych wszędzie placków z serem rodem z Pizzy Hut. Polecam :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, mae448
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

do pizzerii trafiliśmy z polecenia kelnerki w i love pasta. pizzeria również nas zachwyciła. pizza genialna, nietuzinkowa, prawdziwie włoska, nieprzeładowana składnikami. idealnie wypieczona. świetny pomysł z mini panna cottą :) obsługa pomocna, nienachalna. swobodna atmosfera

1  Dziękujemy, nowaktestuje

I Love Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w I Love Pizza? Podziel się wrażeniami!