Zrecenzowano: 22 marca 2019

Zrobiłam prezent rodzicom i wysłałam ich na mały odpoczynek do tego hotelu. Tragedia jest dobrym słowem opisującym jego standard. Dopłaciłam do pokoju o wyższym standardzie, jednak nie było warto. Mama będąc w hotelu zrobiła zdjęcia, bo myślała, że nie uwierzę co tam się dzieje. Syf i brud. Siadając na kanapie podkładała ręcznik , by ciuchy nie stykały się ze strasznie brudnym obiciem. Telewizor ( w pokoju o wyższym standardzie) to zabytek. (Naprawdę nie wiedziałam, że gdzieś takie jeszcze można spotkać). Zdechłe muchy w listopadzie na parapetach były też zaskoczeniem, jak i również popielniczka na balkonie, w której było bagno (wypadały z niej i świeże pety i te chyba z przed pół roku). Wykładzina brudna, więc po pokoju chodzi się w butach. śniadania słabe. Napisałam maila w grudniu z żalem do hotelu, jednak nikt nie raczył mi odpisać.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, MagdalenaP1675
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Hotel, jeśli chodzi o pokoje czasy świetności ma za sobą. Popękane sufity, stare mebe z nie dającymi się otworzyć szufladami.Można zrozumieć brak klimatyzacji, ponieważ jest to obiekt pod opieką konserwatora zabytków, ale brak lodówki, a co najciekawsze telefonu już dziwi. Bo po co mi całodobowa recepcja, kiedy muszę udać się do niej osobiście. A jeśli gość źle się poczuje, nie będzie mógł zejść na dół szukając pomocy? Sam obiekt jednak bardzo piękny i dający mnóstwo możliwości właścicielom. Blisko drogi, ale ukryty wśród zieleni, ogromny park, niestety w ogóle nie zagospodarowany. A szkoda, bo zróżnicowane ukształtowanie terenu jest wyjątkowe i stanowi ogromny atut.Część wspólna dla wszystkich gości tzn halle, restauracja, sale myśliwska i gdańska doskonale utrzymane, eleganckie i zachęcające. Zarówno śniadania jak i menu restauracyjne po prostu fantastyczne, świeże, smaczne. Wartość dodana w postaci dwóch młodych kelnerów, profesjonalnych, sympatycznych, elokwentnych i wiedzących dużo o historii miejsca, w którym pracują.W ogóle cała obsługa z jaką spotkałam się w pałacu Paulinum była sympatyczna i profesjonalna.Gość jest swobodny, nie odczuwa nachalnej obecności, a jednocześnie w każdej chwili może liczyć na pomoc Dodatkowo ogromnym plusem jest to, że w każdym pokoju obok standardowych informacji hotelowych jest opracowanie dotyczące historii pałacu Mankamenty o których napisałam na początku istnieją, ale umykają w magicznej atmosferze tego miejsca. Polecam każdemu poranną kawę na tarasie, przy akompaniamencie śpiewu ptaków z widokiem na Śnieżkę. Cicho, elegancko, spokojnie. Moja rodzina na pewno powróci do pałacu Paulinum.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Renata K
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Zaskakująca atmosfera. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dostęp do Sauny, Jacuzzi. Bardzo dobre jedzenie. Dostęp do restauracji. Miłe położenie wśród drzew. Dużo miejsca do spacerów. Polecam każdemu. (Hotel dość drogi, ale wart swojej ceny).

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 16mateuszz
Zrecenzowano: 12 marca 2018

Nasz pobyt obejmował okres Wielkanocny. Bardzo nam się podobała, smaczne jedzenie miła i pomocna obsługa i niebanalny pokój rodem z innej epoki. Bardzo doceniam meble wykonane z drewna i niesamowity wystrój. Faktycznie chłodkiem mogło lekko zawiać, ale nie narzekamy taki kilmat :) Wiele ciekawych atrakcji w pobliżu i oderwanie od miejskiego zgiełku.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Izul M
Zrecenzowano: 15 lutego 2018

Pałac robi ogólne wrażenie bardzo dobre. Pokój, w którym mieliśmy zakwaterowanie bardzo duży (nr. 107 na parterze). Plus, że duży, jednak strasznie w nim było zimno, w pokoju był grzejnik, więc dogrzewaliśmy. W restauracji również zimno co jest na minus. Mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje - jedzenie bez udziwnień, ale smaczne. Obsługa również bardzo miła i uczynna. I co mnie najbardziej zaskoczyło to... Strefa SPA. O ile w ogóle można to tak nazwać. Dwie sauny, mega małe i jakuzzi, pierwszego dnia było czyste, jednak już 3-4 dnia była zaschnięta zielona piana, wołało to o pomste do nieba... Jak wcześniej w recepcji nie zgłosiło się, że się chce z sauny skorzystać to było wszystko powyłączane. Grota solna nawet nie przypomina zapachem solnej. "Sopelki" zrobione z pianki montażowej i czymś zachlapane. Byliśmy bardzo rozczarowani. Jednak zrekompensowało Nam to korzystanie z basenu i SPA w Pałacu w Wojanowie.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Katarzyna B