Zrecenzowano: 1 lipca 2019

W trzy rodziny z dziećmi wybralismy sie tutaj na obiad niedzielny, który trwac miał max 1,5- 2 godzin. Miejsce nas i dzieci tak oczarowało, że nikt z nas nie wie jak, ale zostalismy tam dwa razy dłużej. Piękny, niesamowity park, stawy, widoki na Śnieżkę, cóż więcej trzeba? Ano trzeba - dobre jedzenie , a to było wyborne. Próbowaliśmy zupe z soczewicy, chodnik, jedliśmy kotlety cielęce, rybę żabnice, spaghetti, kaczke , naleśniki i desery z lodami, i... nic nie możemy zarzucić. Pychota. Do tego piekne wnętrza i super obsługa. Polecam

Dziękujemy, Podrozomaniak
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Niesamowite miejsce z przepięknym ogrodem. Polecam wszystkim miłośnikom miejsc z duszą. Kuchnia wyśmienita, personel miły i pomocny. Jedynie czego brakuje to piw regionalnych, a szkoda bo w okolicy sporo regionalnych browarów.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MichalTraveller
Zrecenzowano: 20 października 2018

Pałac z parkiem, restauracją i butikowym hotelem, otoczone dawnymi zabudowaniami gospodarczymi (niestety częściowo zamieszkałymi przez hm... osoby lubiące disco polo i trzymające starą pralkę na polu) to miła niespodzianka w otoczeniu zieleni. Wnętrze restauracji pachnie specyficznie jedzeniem i dawnymi czasami, drewniana podłoga skrzypi, tapicerki lekko wytarte, lecz pełne uroku. Hotel zachwyca. Mnóstwo pięknych elementów wystroju (właściciele zajmują się wyposażaniem obiektów pałacowych, co widać choćby po przepięknych zasłonach, dywanach, chwostach). Obsługa radosna, rozchichotana, lokalna, zaangażowana. Jedzenie pyszne, choć to pozornie zwyczajne naleśniki (!) sprawiły, że na pewno tu wrócimy. Toaleta w restauracji trochę...stresująca, ale przy uwarunkowaniach w tego typu budynku to zrozumiałe. Po uczcie zalecamy spacer po wiekowym parku i kontemplację kaczek w stawie ;) Hotel przytulny, kameralny. Basen niewielki, lecz przeszklenia i wysoki strop sprawiają, że jest niczym wodna sala balowa. Trochę nie pasowały nam posterowe dekoracje, ale to kwestia różnych gustów. Ogóle wrażenie bardzo, bardzo pozytywne, nawet pomimo przaśnego sąsiedztwa, ale uznaliśmy to za humorystyczny akcent pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z widokiem na park, drzewa.
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Corinna F
Zrecenzowano: 5 września 2018

Hotel w Pałacu Staniszów to nastrojowy krok w przeszłość, atmosfera wnętrz dawnego dworu, autentyczność starych pokoi i ich wyposażenia - ale to trzeba docenić, to nie jest standardowy hotel sieciowy (tym niemniej w pokoju typu apartament jednak przydałaby się lodówka). Bardzo dobre śniadania w równie nastrojowej restauracji, podobnie dania obiadowe - nie są tanie, ale jakość generalnie to wynagradza, kuchnia w większości również smakowo w dawnym stylu.
W odrębnym budynku duży basen, ze starą biblioteką i kominkiem, także spa; szkoda tylko że łaźnia parowa przez cały tydzień byłą parową tylko z nazwy (uszkodzona).

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, mpg0609
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Bardzo ładne miejsce, nowe, przestronne, ładne pokoje. Ale bardzo dużo nieprzemyślanych rzeczy, np. brak szafy na wiszące długie ubrania pomimo dużej przestrzeni. Brak jakiejkolwiek organizacji, niedziałające systemy, personel uprzejmy, zwłaszcza ukraiński, ale nieprzeszkolony, nawet w podstawowych kwestiach. trudno uzyskać jakąkolwiek informację, zapisać się na zabieg itp. Szkoda potencjału. Może się nauczą.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna O