“The best”
Gazownia — recenzja

Gazownia
Nr 26 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat gdy jesteśmy w mieście staramy się odwiedzić Gazownię. Jedzenie pyszne, a jakie porcje...., klimat świetny.

Dziękujemy, E7436EEaleksandrak

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Powrót po latach nie zawiódł oczekiwań
Pizza wyśmienita + regionalne piwo
Na pewno mnie jeszcze kiedyś tam zobaczą

Dziękujemy, BarWier
Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy pizzeri w Jeleniej Górze, głównie ze względu na dzieciaki. Szukalismy opini i BINGO!!! A to nie tylko Pizzeria. Trudno znaleźć, lokal schowany w bramie, lokal z zaj........klimatem, kawał historii Jeleniej Góry na ścianach. Potrawy super, oczywiście dzieciaki a my makaron zapiekany, placek po węgiersku i sałatka z krewetkami. Wszystko mega smaczne w super cenach. Na pewno tam wrócimy przy kolejnym wypadzie w te strony.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, MariuchaCichy
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie zawsze byłam zachwycona tą pizzą. Super ciasto, dobre składniki może brokuły troche twarde ale to malutki minus. Dostawa szybka i młody zawsze uśmiechnięty dostawca co chyba też jest ważne. Ale dzisiaj zmieniałam zdanie... Przywieziono mi pizze po 80 min, zimną, twardą i niezbyt dobrą tym razem, mało tego znalazłam w tej ,,przepysznej" pizzy dwa włosy... I jak zamawiałam dwa razy w tygodniu tak już więcej nie zamówie niestety.. zawiodłam sie bardzo.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Maliboo
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam gorliwie to miejsce choć często zamawiam pizzę do domu ale bez owijania w bawełnę gniecie konkurencje w jeleniej gorze pizZza syta duża ilość składników na jednej małej taka jak na 4 w i love pizza hahahah to jest too!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 250marcinj

Gazownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gazownia? Podziel się wrażeniami!