“Brak szacunku dla czekających klientów ”

Restauracja Sofa Beer & Burger
Zamów online
Nr 24 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Kuchnie: Amerykańska, Francuska, Polska, Czeska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ja rozumiem że przy koncercie na placu ratuszowym jest dużo ludzi. Sama?pracowałam w gastronomii. Jednak czekaliśmy pół godziny przy barze by dostać informację "drinki zamawiamy przy stoliku". Siadamy do stolika, 15 minut później podchodzi kelnerka i na nasze zamówienie odpowiada "za dużo ludzi, nie robimy drinków" na które specjalnie czekaliśmy

Dziękujemy, 374izabela

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Texas burger z jajem sadzonym był niestety złej jakości. Oprócz suchej i twardej wołowiny, przyprawionej przeogromną ilością pieprzu, sucha i twarda była również bułka. Jajko sadzone nie miało rozlewającego się żółtka, choć to akurat nie koniec świata. Sałata w burgerze była przebarwiona, zwiędnięta. Kelnerka, obiecawszy, że przekaże te informacje szefostwu nie powróciła z informacją zwrotną przez 20 minut (choć nie było busy). Poprosiłem o rachunek, też ani słowa. Frytki były w porządku.

Dziękujemy, Paulie_Kay
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce przy Rynku w Jeleniej Górze . Magicznie urządzone wnętrze, ale to w chłodniejsze wieczory. Podczas tej wizyty skosztowaliśmy pysznego jedzonka i uzupełniliśmy płyny smacznymi drinkami na zewnątrz, pod cudnie oświetlonym parasolem.
Poooooolecamy!!!

Dziękujemy, Syl_WinkaWB
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Fajne miejsce, ceny bardzo przystępne jak na rynek. Porcje ogromne. Polecam placka po węgiersku i pstrąga oraz pyszną lemoniade z owoców leśnych

Dziękujemy, Zaneta R
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Tutaj można tylko powiedzieć rewelacja. Po tygodniu stołowania się w Karpaczu wybraliśmy się na jeden dzień do Jeleniej Góry i tu postanowiliśmy zjeść obiad na rynku. Nastawialiśmy się na mega drogie posiłki jak to na rynkach bywa i nie zawsze smacznie i tu była niespodzianka i to mega. Ceny rozsądne, potrawy bardzo dobrze przygotowane, smaczne, i w dużych porcjach. Polecamy to miejsce z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Jasiek717

Restauracja Sofa Beer & Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sofa Beer & Burger? Podziel się wrażeniami!