“Wieczorna wizyta”

Restauracja Sofa Beer & Burger
Zamów online
Nr 24 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Kuchnie: Amerykańska, Francuska, Polska, Czeska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce przy Rynku w Jeleniej Górze . Magicznie urządzone wnętrze, ale to w chłodniejsze wieczory. Podczas tej wizyty skosztowaliśmy pysznego jedzonka i uzupełniliśmy płyny smacznymi drinkami na zewnątrz, pod cudnie oświetlonym parasolem.
Poooooolecamy!!!

Dziękujemy, Syl_WinkaWB

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Fajne miejsce, ceny bardzo przystępne jak na rynek. Porcje ogromne. Polecam placka po węgiersku i pstrąga oraz pyszną lemoniade z owoców leśnych

Dziękujemy, Zaneta R
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Tutaj można tylko powiedzieć rewelacja. Po tygodniu stołowania się w Karpaczu wybraliśmy się na jeden dzień do Jeleniej Góry i tu postanowiliśmy zjeść obiad na rynku. Nastawialiśmy się na mega drogie posiłki jak to na rynkach bywa i nie zawsze smacznie i tu była niespodzianka i to mega. Ceny rozsądne, potrawy bardzo dobrze przygotowane, smaczne, i w dużych porcjach. Polecamy to miejsce z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Nie polecam! Czas oczekiwania godzina bez uprzedzenia. Karty menu brudne, a obsługa arogancka. Jedzenie bardzo przeciętne. Szczerze nie polecam.

Dziękujemy, Turystka29_slupsk
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa mila ale ponad godzina czasu oczekiwania to troche słabo, co więcej bez uprzedzenia. Pstrąg ok, burger słabo - suche, mięso. Ogólnie mimo pierwszego wrażenia pozytywnego czar prysł. Nie wiem czy będzie szansa na drugie wrażenie...

Dziękujemy, FrequentFlier795732

Restauracja Sofa Beer & Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sofa Beer & Burger? Podziel się wrażeniami!