“Zniesmaczenie w pięknym miejscu”
Restauracja Salsefia — recenzja

Restauracja Salsefia
Nr 82 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)

Pałac na Wodzie w Staniszowie to z całą pewnością urokliwe miejsce. Nie będę oceniać części hotelowej, tylko restauracje. Zabrałam wczoraj mamę na lunch i totalne rozczarowanie. Zamówiłyśmy 2 możliwe do wyboru sałatki. Cena 35zl za sałatkę to nie jest najniższa cena, człowiek spodziewa się, że dostanie piękną i pyszną przekąskę. Jednej z sałatek, jakaś klasyczna, w ogóle nie dało się zjeść. Garstka sałaty, jeden pomidorek koktajlowy wkrojony, trochę mięsa. Sos zepsuł wszystko, miałam wrażenie, że był to sos z pudełka ze śledzi w śmietanie. Bo była to właśnie śmietana o smaku ryby. Druga sałatka, krewetki tak słone, że nie dało rady zjeść. Dodatkowo brak awokado, który miał być. Poprosiłyśmy o soki, w menu kilka do wyboru, ale jedynie możliwość kupna pomarańczowego. Nie zwróciliśmy uwagi, a żałujemy. Ale nawet nikt nie zapytał nas czy nam smakuje.
Obsługa miła, ale czasami nie zrozumiała, gdyż pracownicy ze wschodu.

Rozczarowanie, sałatki w sumie zostawione, głodne i stracone 70zl. Nie wrócimy.

Dziękujemy, Agata B

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Podpisuję się pod recenzjami Marty P. oraz Ani G. Istotnie, nie wystarcza zatrudniać kelnerów i polecić im obsługiwać klientów. Zadbać należy też o ich przyuczenie do zawodu z kulturą obsługi włącznie. Przydałby się też lepszy nadzór nad swoim personelem. Obiad zjedliśmy w sobotę 24 sierpnia, a czas oczekiwania na dania główne (wcale nie wyszukane) wynosił ponad godzinę. Zamrożone pierogi z mięsem były lekko ciepłe. Danie z frytkami dla dzieci (polędwiczki z kurczaka) mocno przesolone i niepełne. Brakowało na talerzu pomidorów, choć występowały one w składzie tego posiłku. Kelnerka podała najpierw pierogi mężowi, a żona musiała jeszcze długo czekać na swoje danie (kilkanaście minut). W tym czasie letnie pierogi męża zdążyły zupełnie wystygnąć. Okazało się, że nie ma właścicieli restauracji. Potwierdziło się stare powiedzenie "kota nie ma, myszy harcują". Pałac na Wodzie z restauracją Salsefia okazał się być dla nas Pałacem Patykiem na Wodzie Pisanym. Nigdy więcej nie zajedziemy na obiad do restauracji, gdzie nie ma samochodu na jej parkingu. To jednak coś oznacza ...

Dziękujemy, kryho1
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

nie wystarczy zatrudnic kelenerow i powiedziec im obslugujcie.
trzeba stworzyc swoj standard i go nauczyc, tak aby goscie restauracji czuli sie szanowani i "zadbani".

Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Stosunek cen do jakości nieproporcjonalny. W folderze reklamowym miały być posiłki przygotowywane przez kucharza światowej sławy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ania G
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wczorajsza kolacja była doskonała! Zamówiliśmy dzika (podany cudownie i tak tez smakował), pstrąga (świetny) i łososia na szpinaku z ajvarem (przepyszny). Ceny umiarkowane, duży wybór win co nas niezmiernie ucieszyło . Obsługa bardzo miła. Przepiękny wystrój, kameralnie, z gustem i smakiem. Ze swojej strony polecam dzika ! Mile spędzony wieczór przy doskonałym jedzeniu! Na pewno wrócimy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, izaabelka

Restauracja Salsefia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Salsefia? Podziel się wrażeniami!