Jelenia Góra

“nie wykorzystany potencjal”
Restauracja Salsefia — recenzja

Restauracja Salsefia
Nr 83 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

nie wystarczy zatrudnic kelenerow i powiedziec im obslugujcie.
trzeba stworzyc swoj standard i go nauczyc, tak aby goscie restauracji czuli sie szanowani i "zadbani".

Dziękujemy, Marta P

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Stosunek cen do jakości nieproporcjonalny. W folderze reklamowym miały być posiłki przygotowywane przez kucharza światowej sławy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ania G
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wczorajsza kolacja była doskonała! Zamówiliśmy dzika (podany cudownie i tak tez smakował), pstrąga (świetny) i łososia na szpinaku z ajvarem (przepyszny). Ceny umiarkowane, duży wybór win co nas niezmiernie ucieszyło . Obsługa bardzo miła. Przepiękny wystrój, kameralnie, z gustem i smakiem. Ze swojej strony polecam dzika ! Mile spędzony wieczór przy doskonałym jedzeniu! Na pewno wrócimy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, izaabelka
Zrecenzowano 7 lipca 2018

Miejsce godne polecenia. Smaczne potrawy, życzliwa obsługa i dobre ceny. Doskonałe miejsce na weekendowy odpoczynek we dwoje lub kawę ze znajomymi, w trakcie zwiedzania Kotliny Jeleniogórskiej.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, katarzyna m
Zrecenzowano 29 stycznia 2018

Jedzenie bo o nie się rozchodzi jest tutaj świeże i przyrządzone zdrowo i smacznie. Ja mogę tylko zachęcić do sprawdzenia bo warto. Z pewnością nie wyjdziecie głodni.

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Marta S

Restauracja Salsefia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Salsefia? Podziel się wrażeniami!