Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez wody od rana,słabe....,nie polecam.Łazienki widać,źe przeżyły już swoje ....-lecia.Wypadaloby odświeżyć.W pokojach graciarnia,po co?Daleko do parkingu,brak windy,Jest więcej lepszych hoteli w mieście,za takie pieniądze.

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, GDN1977
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MercureJeleniaGora, Kierownik ds. gości, Mercure Jelenia GoraOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowny Panie
Chyba w pośpiechu pomylił Pan hotele :)
Mamy duży parking przy hotelu, windy dostępne dla gości, właśnie modernizujemy pokoje,a wody nie brakuje nie tylko w kranach ale i w basenie :)
pozdrawiamy
Krzyszof Kruk

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel - bardzo dobrze położony.
Parking- obszerny, brak problemów z parkowaniem
Smaczne posiłki - zamawiane z karty.
Bardzo urozmaicone, smaczne śniadanie.
Personel - sympatyczny.
Kierownik Recepcji - profesjonalizm, kultura, sympatia i klasa.
Basem, sauna - bezpłatne dla gości hotelowych.
Hotel wart polecenia.
Udany pobyt.

Dziękujemy, Katarzyna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MercureKarpaczSkalny, Dyrektor generalny, Mercure Jelenia GoraOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Szanowna Pani Katarzyno,
dziekujemy za wysoką ocenę naszego hotelu. Cieszymy się, że pobyt był udany.
Zapraszamy ponownie w Karkonosze.
Z poważaniem

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Ogólna ocena jest średnia. Wykupiliśmy pobyt w apartamencie dwupokojowym i wszystko było w porządku, gdyby nie trwający w hotelu intensywny remont sąsiednich pokoi. Hałas był tak duży, że zaraz po przyjeździe musieliśmy przymusowo wyjść na spacer po mieście. Niestety ani podczas rezerwacji pobytu, ani podczas zameldowania nie informowano nas wcześniej o trwającym remoncie.

Dziękujemy, Journey08624294087

Szanowny Panie,
dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Mercure Jelenia Gora.
Przepraszamy za zaistaniałe niedogodnosci.
Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości.
Z poważaniem

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Bardzo fajny hotel położony blisko centrum Jeleniej Góry. Idealna baza do zwiedzania Karkonoszy - blisko do Szklarskiej Poręby oraz do Karpacza. Duży, wygodny parking (płatny), basen w cenie pobytu. Prosto wyposażone ale czyste pokoje. Blisko do Centrum Jeleniej Góry, w pobliżu stacja benzynowa oraz biedronka. Polecam !

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Daro_WWY
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MercureJeleniaGora, Dyrektor generalny, Mercure Jelenia GoraOdpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za Pana komentarz dotyczący pobytu w Hotel Mercure Jelenia Gora. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Z poważaniem,