Jelenia Góra

“Kolejny raz na +”
Mazurkowa Chata — recenzja

Mazurkowa Chata
Nr 4 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Mazurkowa Chatka Karczma nasza tutej, w Jeleniej Górze, przy drodze do Karpacza. Nakarmimy Was pysznie, a na tarasie przy pyfku na góry popatrzysz. Zapraszamy! :)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mazurkową Chatę odwiedziłam kolejny raz wracając z Karpacza.Jak zawsze świeżo i bardzo smacznie. Placek po węgiersku bardzo duży a do tego chrupiący...rewelacja.Polecam

1  Dziękujemy, ania19812003

Zrecenzowano 9 września 2019

W drodze do Szklarskiej Poręby zatrzymaliśmy się na obiadek. Jedzenie podane w ciągu 30 minut. Smaczne i ciepłe. Bardzo duże porcje. Obsługa przemiła. Ryby godne polecenia. Trochę drogo ale warto bo jedzenie świeże i smaczne.

Dziękujemy, Anulek77
Zrecenzowano 1 września 2019

Kelnerka pojawiła się szybko,lecz tylko o po to,żeby zwrócić nam uwagę,że siedzimy przy nieodpowiednim stoliku.
Czekaliśmy ponad 20 min.i nic,karty z menu musieliśmy szukać sami. Tzw.kelnerka przechodziła obok naszego stolika trzy razy, nadufana, ani "dzień dobry" ani "pocałuj się w nos". O złożeniu zamówienia nie było mowy. Wychodząc,nadal głodni zwróciliśmy uwagę paniom, tzw.kelnerkom, ale one zmierzyły nas od stóp do głów i o przeprosinach,czy uratowaniu sytacji mogliśmy pomarzyć.
Masakra...Nie polecam

1  Dziękujemy, Utah2105
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedna z nielicznych restauracji w tym regionie otwartych w lecie !!! do godziny 22, dekoracja wiejskiej chaty, mila cudzoziemskiemu oku, a i Polak z przyjemnoscia popatrzy, jedzenie solidne, dobre.

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny burger i wątróbki.
Obsługa miła i mimo sporej ilości gości dania sprawnie podane.
Z pewnością odwiedzę restaurację przy kolejnej wizycie w Karpaczu

Dziękujemy, 562artura

Mazurkowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mazurkowa Chata? Podziel się wrażeniami!