“Porażka”
Mazurkowa Chata — recenzja

Mazurkowa Chata
Nr 4 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Mazurkowa Chatka Karczma nasza tutej, w Jeleniej Górze, przy drodze do Karpacza. Nakarmimy Was pysznie, a na tarasie przy pyfku na góry popatrzysz. Zapraszamy! :)
Zrecenzowano 1 września 2019

Kelnerka pojawiła się szybko,lecz tylko o po to,żeby zwrócić nam uwagę,że siedzimy przy nieodpowiednim stoliku.
Czekaliśmy ponad 20 min.i nic,karty z menu musieliśmy szukać sami. Tzw.kelnerka przechodziła obok naszego stolika trzy razy, nadufana, ani "dzień dobry" ani "pocałuj się w nos". O złożeniu zamówienia nie było mowy. Wychodząc,nadal głodni zwróciliśmy uwagę paniom, tzw.kelnerkom, ale one zmierzyły nas od stóp do głów i o przeprosinach,czy uratowaniu sytacji mogliśmy pomarzyć.
Masakra...Nie polecam

1  Dziękujemy, Utah2105

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedna z nielicznych restauracji w tym regionie otwartych w lecie !!! do godziny 22, dekoracja wiejskiej chaty, mila cudzoziemskiemu oku, a i Polak z przyjemnoscia popatrzy, jedzenie solidne, dobre.

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny burger i wątróbki.
Obsługa miła i mimo sporej ilości gości dania sprawnie podane.
Z pewnością odwiedzę restaurację przy kolejnej wizycie w Karpaczu

Dziękujemy, 562artura
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po ostatniej wizycie niestety muszę zmienić opinię. Generalnie obsługa super, czystość oceniam na 4, jedzenie na 4-. Placki ziemniaczane chyba mało ziemniaka widziały :( ich głównym składnikiem jest mąka ziemniaczana, dlatego są tak napowietrzone. Zupy jak zwykle bardzo dobre, domowe. Polędwica trochę za mocno przeciągnięta, może to była chwilowa niemoc kucharza. Żeberka całkiem całkiem ale też bez rewelacji. No i ostatni minus, to zbyt duży wybór w karcie, co może świadczyć o tym, że większość jest mrożona.

Dziękujemy, kasia1606funart
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

[OK] - bo było ok Miejsce sympatyczne, miła i chętna do współpracy obsługa, porcje naprawdę solidne i co najważniejsze smaczne i godne polecenia jedzenie. Wszystko sprawnie i bez problemu

Dziękujemy, r2d2pl

Mazurkowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mazurkowa Chata? Podziel się wrażeniami!