“Chata pełna doznań kulinarnych..”
Mazurkowa Chata — recenzja

Mazurkowa Chata
Nr 4 wśród 103 Restauracje (Jelenia Góra)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Mazurkowa Chatka Karczma nasza tutej, w Jeleniej Górze, przy drodze do Karpacza. Nakarmimy Was pysznie, a na tarasie przy pyfku na góry popatrzysz. Zapraszamy! :)
Zrecenzowano 9 stycznia 2019

Jezeli ktos jest w okolicach Jeleniej Góry i chce zjeść i domowo, i wykwintnie, a jednoczesnie smacznie ..polecam właśnie Mazurkową Chate.Leżąca na trasie z Jeleniej Góry do Karpacza, restauracja przyciaga swoim wygladem i otoczeniem.Z okien widać widok na Karkonosze,,w srodku nastrojowo, i stylowo..A poza tym,,,tam po prostu trzeba być,,,

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, grazynaadamczyk4

Zrecenzowano 3 stycznia 2019

Całkiem fajny lokal, w którym można wrzucić coś na ząb. Miłe wnętrze i jeszcze milsza obsługa. Ceny średnio wysokie.

Dziękujemy, 197tomaszm
Zrecenzowano 28 grudnia 2018

Chyba jestem z innej epoki i nie potrafię zrozumieć tego co się dzieje. 26 grudnia 2018 zamawiam dania w restauracji i postanawiam skorzystać z toalety. W męskiej toalecie okazuje się, że umywalki w 50 % objętości są wypełnione brudną wodą. Wychodząc z toalety poprosiłem Pana w barze o rozwiązanie problemu niesprawnych/zatkanych umywalek jak bardzo się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem ruch ramion i usłyszałem a co ja mogę zrobić. Po zjedzonym posiłku poprosiłem kelnera o rozmowę managerem, ale z uwagi na dzień świąteczny było to niemożliwe. Kelner po wysłuchaniu mojego problemu natychmiast sprawdził i usunął problem zatkanych umywalek. Poprosiłem o kontakt telefoniczny menagera w wyżej opisanej sprawie. Kolejnego dnia otrzymałem sms z przeprosinami.
Umywalki mogą się zatkać, goście mogą zamknąć odpływ wody w umywalce, ale personel jest od tego, żeby takie problemy rozwiązywać. Skandaliczne jest to, że ja mam zwracać uwagę o umywalkach pełnych wody i przez 30 minut nie ma reakcji. Korzystanie z toalety jest tak samo ważne jak dobre jedzenie. Proszę nie przepraszać mnie tylko zastanowić się co zrobić z Panem z baru

Dziękujemy, Adam W
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo tłoku szybko podane. Cena stosowna do jakości. Porcje duże. Restauracja pezyjazna dzieciom. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, KatarzynaB3572
Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre tradycyjne jedzenie. Bardzo miła obsługa. Minus za zapach, którym się przesiąka będąc w restauracji.

Dziękujemy, Monik_Pom

Mazurkowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mazurkowa Chata? Podziel się wrażeniami!