“Ani wesół, ani szczęśliwy”

Wesół i Szczęśliwy - Restauracja i Pijalnia Czekolady
Nr 37 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)

Zamówiliśmy podpłomyk z szarpaną wołowiną, który był bardzo smaczny, jednak trzeba było na niego czekać do 30 minut, bo obok odbywało się przyjęcie. Ponadto jedna kelnerka na zamówioną imprezę oraz gości z zewnątrz to za mało, po prostu nie wyrabiała się. Po posiłku mieliśmy dostać czekoladę i kawę, na które znowu musieliśmy czekać ponad 20 minut, więc w końcu zrezygnowaliśmy i po opłaceniu rachunku wyszliśmy. Szkoda, pokładałam duże nadzieje w ten lokal.

Dziękujemy, joannaziet

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tę restaurację polecam wszystkim osobom, które mają ochotę zakosztować tradycyjnych smaków w nowym wydaniu. Zamówiliśmy polędwiczki wieprzowe, burgera na podpłomyku, podpłomyki z szarpaną wołowiną oraz pierogi po łemkowsku. Do tego domowy kompot. Co prawda polędwiczki były nieco twarde, za to reszta na medal. Świetnie dobrane do głównych składników dodatki (np. maliny i kozi ser do wołowiny). Podpłomyki i pierogi były doskonale. Porcje są uczciwe i jeśli w menu piszą, ze podpłomyk starcza na dwie osoby, można uwierzyć. Obsługa jest bardzo sympatyczna. W środku jest dość miejsca. Do tego ceny są przystępne. Na pewno jeszcze wrócimy, choćby po to żeby spróbować czekoladowych koktaili. Warto jest zejść nieco w bok od cieplickiego deptaka i odwiedzić to miejsce. Ja dodaję do moich ulubionych miejsc w Jeleniej Górze.

Dziękujemy, _agabi84
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc przejazdem w Cieplicach trafiliśmy do pięknej, uroczej restauracji Wesol i Szczęśliwi.Usiedlismy w małym ogródku za budynkiem,ponieważ byliśmy juz po obiedzie z karty zamowilismy zamiast kawy - przepyszna czekoladę do picia .Eliksir radości , czekoladę z malinami oraz czekoladę z pomarańczą, oraz deser lodowy.Wszystko było bardzo pięknie podane oraz przepyszne.Polecam wszystkim ,aby poznać polaczenie niezwykłych smaków.Lody waniliowe polane oliwą z oliwek posypane pestkami dyni.Rarytas.Eliksir radości składa się z czekolady z wiśniami w alkoholu oraz brownie.Obsługa bardzo miła.Sam lokal też bardzo klimatyczny.Pozdrawiam właścicieli i życzę dużo szczęścia.

Dziękujemy, anetak534
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszne jedzenie, pyszny placek po węgiersku, kotlet schabowy na pół talerza dla faceta super! Ceny umiarkowane porcje duże :)

Dziękujemy, agnieszkaw634
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, przepyszne zupy, szczególnie krem gruszka-pietruszka, bardzo dobre pierogi. Miejsce jak najbardziej godne odwiedzenia odwiedzenia.

Dziękujemy, Magdalena T

Wesół i Szczęśliwy - Restauracja i Pijalnia Czekolady — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wesół i Szczęśliwy - Restauracja i Pijalnia Czekolady? Podziel się wrażeniami!