“Rodzinne popoludnie”

Wesół i Szczęśliwy - Restauracja i Pijalnia Czekolady
Nr 41 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)

Będąc przejazdem w Cieplicach trafiliśmy do pięknej, uroczej restauracji Wesol i Szczęśliwi.Usiedlismy w małym ogródku za budynkiem,ponieważ byliśmy juz po obiedzie z karty zamowilismy zamiast kawy - przepyszna czekoladę do picia .Eliksir radości , czekoladę z malinami oraz czekoladę z pomarańczą, oraz deser lodowy.Wszystko było bardzo pięknie podane oraz przepyszne.Polecam wszystkim ,aby poznać polaczenie niezwykłych smaków.Lody waniliowe polane oliwą z oliwek posypane pestkami dyni.Rarytas.Eliksir radości składa się z czekolady z wiśniami w alkoholu oraz brownie.Obsługa bardzo miła.Sam lokal też bardzo klimatyczny.Pozdrawiam właścicieli i życzę dużo szczęścia.

Dziękujemy, anetak534

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszne jedzenie, pyszny placek po węgiersku, kotlet schabowy na pół talerza dla faceta super! Ceny umiarkowane porcje duże :)

Dziękujemy, agnieszkaw634
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, przepyszne zupy, szczególnie krem gruszka-pietruszka, bardzo dobre pierogi. Miejsce jak najbardziej godne odwiedzenia odwiedzenia.

Dziękujemy, Magdalena T
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, smaczne jedzenie, miła obsługa. Przyjemne wnętrze i sączący się z głośników jazz wspaniałe współgra z jedzeniem, które smakuje równie dobrze jak wygląda. Jedyna wada to brak parkingu.

Dziękujemy, Marqs79
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Przepyszne jedzenie!

Dawno nie byłam w miejscu, gdzie każda z 4 różnych zamówionych potraw, była tak udana! Próbowaliśmy pierogów, steka, antrykota oraz "szczęśliwego" placka i wszyscy byliśmy naprawdę zachwyceni i najedzeni.

Dziękujemy, Dagmara T

Wesół i Szczęśliwy - Restauracja i Pijalnia Czekolady — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wesół i Szczęśliwy - Restauracja i Pijalnia Czekolady? Podziel się wrażeniami!