Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Przepięknie położony pałacyk. Ładne i czyste pokoje. Śniadania bardzo dobre i zróżnicowane. No i idealna baza do wypadów w Karkonosze. Bardzo szeroki wybór zabiegów w SPA. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, Rafal_Szoszew
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Obsluga slabo mowiaca po polsku. Befsztyk dobry ale nikt nie informowal ze bedzie polany sosem pieczeniowym( alergia na pszenice). Zamiast krokietu ziemniaczanego widzianego w menu- frytki ziemniaczane. Ale dlaczego? Bo by musiala pani jeszcze dluzej czekać. Na 4 osoby, 2 otrzymaly dania a kolejne dopiero po 16 minutach. Nie polecam

Dziękujemy, Ancsd
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byliśmy tu kilka lat temu, gdy budynki folwarczne były w renowacji. Pałac już wtedy bardzo się nam podobał. Tym razem wpadliśmy tu tylko przejazdem do chwalonej przez znajomych restauracji. Samo miejsce jest bardzo przyjazne i na pewno może sprzyjać wypoczynkowi. Lunch w restauracji - udany. Może kiedyś zatrzymamy się tu na noc lub dwie.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Wspaniałe miejsce na rodzinne spotkania. Organizacja, pod czujnym okiem Pani Manager, na najwyższym poziomie :-) Jedzenie przepyszne, wszystko świeże i uczciwe. Obsługa życzliwa i pomocna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Agalicja
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiona kilka miesięcy wcześniej impreza rodzinna była wielka porażka. Stoły nakryte papierowymi tackami.Katastrofalna obsługa nie rozumiejąca po polsku, nakazano gościom samemu robić sobie napoje gorące, JEDZENIE OBRZYDLIWE zdecydowanie odradzam!!!

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, Laylah1234567