Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byliśmy tu kilka lat temu, gdy budynki folwarczne były w renowacji. Pałac już wtedy bardzo się nam podobał. Tym razem wpadliśmy tu tylko przejazdem do chwalonej przez znajomych restauracji. Samo miejsce jest bardzo przyjazne i na pewno może sprzyjać wypoczynkowi. Lunch w restauracji - udany. Może kiedyś zatrzymamy się tu na noc lub dwie.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Wspaniałe miejsce na rodzinne spotkania. Organizacja, pod czujnym okiem Pani Manager, na najwyższym poziomie :-) Jedzenie przepyszne, wszystko świeże i uczciwe. Obsługa życzliwa i pomocna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam

Dziękujemy, Agalicja
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiona kilka miesięcy wcześniej impreza rodzinna była wielka porażka. Stoły nakryte papierowymi tackami.Katastrofalna obsługa nie rozumiejąca po polsku, nakazano gościom samemu robić sobie napoje gorące, JEDZENIE OBRZYDLIWE zdecydowanie odradzam!!!

2  Dziękujemy, Laylah1234567
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zmarnowana rodzinna impreza, zamawiana z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zupełnie nieprzygotowana. Ukraiński kelner nie rozumiejący języka polskiego, proponujący , żeby zrobić sobie samemu kawę z automatu, bo on nie ma czasu. Obsługa nie zainteresowana gośćmi a jakość potraw - bardzo słaba.

1  Dziękujemy, C5718BHbobh
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Jedynym pozytywnym akcentem dwudniowego pobytu była Pani Margarita z recepcji, która okazała się prawdziwa profesjonalista i ciepła osoba. Oferta hotelu i gastronomiczna pozostawia wiele do życzenia w stosunku do cen. Obiady to kompletna porażka gdzie w karcie prawie zerowy wybór. Pokoje choć na pozór ładne lecz przy bliższym rozejrzeniu okazuje się że w łazience pełno mrówek, które rozchodzą się po pokoju. Słuchawka prysznicowa co chwilę się rozpadła po czym w końcu odpadła całkowicie od węża. W pokojach na piętrze brak wentylacji inie ma chłodzenia. Gdy temperatura mocno wzrosła, że nie szlo wytrzymać musieliśmy otwierać okna i opuszczać pokój. Pan recepcjonista kazał nam"jakos wytrzymac" choć próbował na początku pomoc nam wrozwiazaniu problemu. Niestety tak działa tam system ogrzewania i nie da się z tym nic zrobić. Na zgłoszenie że nie działa czajnik obsługa nie informowała o interwencji w tym zakresie. Gdy kolejny raz zglosilismy problem okazało się że jedno z gniazdek jest nieczynne i dlatego nie dziala. Niestety nikt nie usunął usterki i nie przepisał do dzialajacego obok gniazdka. W spa kolejne nieporozumienie gdyż okazało się że Pani od zabiegów kosmetycznych jest akurat na urlopie i są niedostępne. Poza tym cześć pozostałych zabiegów również była niedostępna z różnych przyczyn. W folderze informacyjnym jest zdjęcie pięknych basenów termalnych które miały być otwarte w grudniu 2018 r. My byliśmy w kwietniu2019 i jest tam tylko wielka dziura w ziemi. Niestety nikt o tym nie poinformował. Ogólnie miejsce niezgodne polecenia, a napewno nie warte pieniędzy jakie liczą sobie za swoje usługi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zimno w restauracji
Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Ania G