“Zaskoczeni”
I Love Pasta — recenzja

I Love Pasta
Nr 15 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 2 września 2019

W Ilove pasta zawitaliśmy po tym jak zjedliśmy pizzę w i love pizza. i była wyborna. Zatem uznaliśmy, iż tu będzie tak samo. Dużo pozytywnych recenzji, ładne zdjęcia. Ładny lokal z pomysłem - tu duży plus.
A teraz to co wielu zaskoczy, ale mam nadzieję, iż właściciele, którzy bardzo zadbali o to, były wysokiej klasy produkty, ładny i ciekawy sposób serwisu, potraktują tę opinie jako coś do korekty>
W dniu 01.09.2019 po odczekaniu dobrej godziny (nie przeszkadzało nam to) zawitało na stół 5 dań i może po kolei:
raviloi ze szpinakiem - dobre ciasto i "okrasa". Farsz ze szpinaku kompletnie jałowy bez smaku.
Makaron z cukinią i krewetkami - krewetki tak długo duszone, ze aż zrobiły się twarde(tzw. przeciągnięte) i bez smaku - reszta poprawna
Gnocchi z sosem pomidorowym - gnocchi przeciągnięte. Sos - pulpa pomidorowa podgrzana i w żaden sposób nie doprawiona - kompletnie niczym,
carbonara - fajnie podana, makaron w punkt, ale boczek zamiast spieczony (metodą na sucho - co fajne jest), to niestety został spopielony i danie miało w całości smak spalenizny - a szkoda, bo ser do tego dania był wyborny. Sposób przygotowania oryginalny, ale cóż tym razem o smaku węgla.
I na koniec 4 sery makaron za miękki, sery zlane w jedną breję co spowodowało, że nie można było wyczuć ich smaków - a można było zrobić o danie perfekcyjnie.
Długo potem zastanawialiśmy się dlaczego tak to wyglądało. Dobre makarony, dobre dodatki i składniki - z bardzo wysokiej półki. I co zrobił kucharz? Kompletnie nie zapanował na smakami i czasem obróbki. Mówi się, że najgorsze co może być to to, jak kucharz danie poda jałowe, bez doprawienia. Niech będzie za bardzo doprawione, ale nigdy bez przypraw. Nie wiem może robił to praktykant, może kucharz się zmienił , może Szef kuchni miał zły dzień- pojęcia nie mam.
Wielka szkoda, bo widać, że właściciele się napracowali robiąc takie miejsce z klimatem włoskiej knajpeczki. :)

Dziękujemy, Katarzyna S

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecam pizzę 'I love pizza'. Miła obsługa. Jedyny minus to mała przestrzeń, jest trochę ciasno pomimo dodatkowych miejsc w ogródku na tyłach pizzerii.

Dziękujemy, Greta K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jeśli na makaron w Karkonoszach to tylko tutaj!
Mają doskonałe dania. Od razu czuć w smaku że gotują je z dobrych i świeżych składników. Chwalą się, że makarony robią sami i w sumie wierzę w to. Obsługa pomocna, otwarta i chętna do rozmowy o jedzeniu, jak w prawdziwej włoskiej restauracji. Gorąco polecam miłośnikom włoskiej kuchni i nie tylko.

1  Dziękujemy, MateuszZdziebko
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam!
Jedzenie petarda. Bardzo doceniam, że składniki wykorzystywane do przygotowania dań są ściągane z Włoch. To robi prawdziwą różnicę (pancetta to prawdziwa pancetta, a nie boczek z dyskonta, parmezan dokładnie taki sam jak na wakacjach, itp). 5/5

Wino białe z karafki- znów się powtórzę ale smakuje dokładnie tak jak we włoskich restauracjach które odwiedzamy podczas wakacji. 6/5

Obsługa jest pomocna i serdeczna. Widać, że widzą gdzie pracują i co sprzedają. 5/5

Jedyny minus to wielość porcji. Są za duże!

Raz jeszcze serdecznie polecam!

2  Dziękujemy, szymond913
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, zwłaszcza za kuchnię (zupa z pieczonej papryki), miłą atmosferę (jak we Włoskiej knajpce na wakacjach) oraz pomocny i miły personel. Na pewno wrócimy nie raz :)

1  Dziękujemy, Natalia D

I Love Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w I Love Pasta? Podziel się wrażeniami!