“Polecam!”
Szary Piec — recenzja

Szary Piec
Nr 22 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 2 września 2019

Przepszyszne jedzenie oraz wspaniała obsługa. Risotto smakowało nieziemsko!
Najlepsze miejsce w Jeleniej Górze:)

2  Dziękujemy, Dominika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: szarypiec, Kierownik ds. PR, Szary PiecOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Bardzo dobrej jakości składniki, cienkie ciasto w pizzy, idealna ilość składników – w przypadku pizzy w stylu neapolitańskim nie ma nic gorszego niż za duża ilość dodatków! Bardzo smacznie, ciekawa karta, na pewno warto odwiedzić będąc w okolicy.

2  Dziękujemy, mae448

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny lokal, miła obsługa, kolacja bardzo smaczna. Jedynym minusem był deser, zamówiłam lody w cieście drożdżowym, ciasto okazało się suche i średnie w smaku, same lody były pyszne. Na pewno warto tu zajrzeć

2  Dziękujemy, gosia_serafin

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy do pizzerii na około 0,5 h przed zamknięciem. Mimo tego nie mieliśmy żadnych problemów z zamówieniem. Próbowaliśmy pizzy z anchois oraz risotto z borowików. Oba dania bardzo smaczne, do tego dobrej jakości piwo. Na tarasie, w ciepły wieczór zjedliśmy przepyszną kolację. Miejsce godne polecenia z bardzo życzliwa obsługą.

2  Dziękujemy, mmgosh

Bardzo nam miło, dziękujemy za opinię! :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy naprawdę dobry obiadek. Kurczak kukurydziany na puree z groszku i tagiatelle z cukinii i marchewki spełnił oczekiwania co do smaku. Carpaccio z kaczki również ładnie podane i smaczne, choć dla mnie kawałki mięsa były za zimne. Kelner był bardzo grzeczny, znający kartę i produkty. Widać tu troskę o Klienta.

2  Dziękujemy, 104edytar

Szary Piec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Szary Piec? Podziel się wrażeniami!