“REWELACJA POLECAM ! ! !”
Papa Luca — recenzja

Papa Luca
Nr 30 wśród 108 Restauracje (Jelenia Góra)
Opis: Tymczasowo nieczynne. Restauracja wznowi pracę 3 maja, 2018 roku.
Opis: Tymczasowo nieczynne. Restauracja wznowi pracę 3 maja, 2018 roku.
Zrecenzowano 4 września 2019

Rewelacyjny lokal - polecam
Jedzenia bardzo dobre bez zbednych ilości polepszaczy, obsługa super - taki pracownik to skarb. Stek rewelacja, makarony boskie i wszystko naprawdę na wysokim poziomie a co najważniejsze obsługa ! ! !
Polecam każdemu i nie ma możliwości żeby ktoś był nie zadowolony.
Sukcesów życzę

Dziękujemy, 425biuro

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce pod względem obsługi. Przemiła kelnerka, która tworzyła rodzinną, sympatyczną atmosferę.
Dla takiej obsługi chce się tam wracać.

Dziękujemy, emihe
Zrecenzowano 29 maja 2019

Zarówno sam stek, jaki i jego podanie fantastyczne. Cena adekwatna do jakości. Z reszty karty próbowałam tylko makaron i był na przyzwoitym poziomie, ale nie umywał się do steka...

Dziękujemy, MalwinaP121
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem zjedliśmy steka. Był świetnie podany i pysznie smakował, sosy do steka i frytki stekowe równie dobre.
Naprawdę możemy polecić!

Dziękujemy, 104edytar
Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziliśmy w niedzielne popołudnie, był wolny akurat jeden stolik dla naszej trzy osobowej rodziny,dwa były już zajęte a na pozostałych była rezerwacja . Zamowilismy dania dość szybko w obawie by nie czekać jak zejdą się przewidywane rezerwacje . Niestety czas oczekiwania nawet na zupy był dość długi nie mówiąc już o drugich daniach. Niestety co się okazało dania główne były letnie ,gdy poprosiłam o podgrzania jednego z dań czekałam dobre 25 minut zanim dotarło na stół. Kelnerka która przyniosła danie nie zdobyła się nawet na słowo,,przepeaszam; . Ogólnie nie polecam

Dziękujemy, 234elaj

Papa Luca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Papa Luca? Podziel się wrażeniami!