Jelenia Góra

“Czas to pieniądz - sobotni wieczór”

Kobe Grill House by American Burger
Nr 12 wśród 109 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy masz ochotę na burgera, siadasz wygodnie i czekasz. Słyszysz że 30-40 minut ale okay, na dobrego burgera musisz poczekać. Mija 30 min, a tu nic, 50 min dalej nic, 1h wtf?może o nas zapomnieli? A tu jednak nieee, usłyszeliśmy " od 2h czas oczekiwania to 1h". 1h już minęła a tu dalej cisza jak makiem zasiał... Czekać na 2 burgery 1h i 20 min to jakiś obłęd i kpina z klienta - obsługa fatalna. Jak burger? Przeciętny, mięso słabe(brak pytania o stopień wysmażenia), bułka gumowa, dodatki na wystarczającym poziomie.
Reasumując - obsługa to jakiś żart, czas oczekiwania zalosny, a burger znośny.

2  Dziękujemy, Excursion47636059063

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery bardzo dobre i duże, ceny za drinki to jakiś kosmos...ogólnie ceny bardzo wygórowane. Lokal duży nowoczesny na samym ratuszu dość tłoczno. Ogólnie polecam jedzenie dobre. Sałatki na dużym talerzu rozrzucone tak by wydawało się dużo..

Dziękujemy, agnieszkaw634
Zrecenzowano 9 września 2019

Świetne miejsce na burgera. Wpadliśmy tam przypadkiem i nie zawiedliśmy się :)))) Burgery smaczne, obsługa miła, dania w miarę szybko podane pomimo pełnego lokalu.

Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano 4 września 2019

Jeden z najbardziej ulubionych lokali na poziomie w tym mieście, ale to co miało miejsce w minionych dniach nasz rozczarowało. Po pierwsze obsługa masakra - dziewczyny mają focha że muszą obsługiwać. Po drugie steków nie było. Czas oczekiwania gigantyczny. Zamówiliśmy cała butelkę wódki ( nie ma - żart ) Kelnerka przynosi ciepła wódkę z wiaderkiem lody który przykleił się w sekundę do butelki - i jak tu teraz lać - dram zero wiedzy.
Poprosiliśmy dzbanek wody z cytryną, dostaliśmy butelkę i szklanki bo dzbanka nie mamy.
Ogólnie było nas 10 osób więc potencjalny rachunek kilkaset złotych więc szansa na duży napiwek a kelnerka laskę robi że musi obsłużyć. W sumie to nic do zjedzenia tylko hamburgery z którymi również coś nie tak - nie to mięso nie ten smak co kiedyś.
Proponuję zrobić szkolenie obsłudze bo zmierza to w złym kierunki i okazuje się chyba, że w każdej plotce jest sporo prawdy.
Właściciele ratujcie ten lokal bo to naprawdę był kiedyś najlepszy obiekt.

3  Dziękujemy, 425biuro
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem ochotę na coś lekkiego, zamówiłem sałatkę figową z polędwiczką wieprzowa. To coś podano na prostokątnym zbyt małym coś w rodzaju talerzyka deserowego. Sałatki było tu niewiele jakby celowo na zbyt małym talerzyku i nie chodzi mi o wielkość porcji, tylko stosunku mięsa do zieleniny, której jak na sałatkę, to ktoś pożałował. Kilkanaście listków rukwi jedna figa, kilka malin i polędwica, która ktoś przeciągnął, bo była za sucha, biała, a nie różowa. Za cenę 40zł spodziewanym się czegoś przynajmniej ładnie podanego. Kawa, którą zamówiłem była przeciętna, może nawet słaba, zwłaszcza że zostałem ostatnio rozpieszczony na Bałkanach, gdzie wszędzie podają wyśmienitą.
Wygląd i atmosfera w lokalu na piątkę.

1  Dziękujemy, 584darekt

Kobe Grill House by American Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kobe Grill House by American Burger? Podziel się wrażeniami!