“A tak było super ................”

Kobe Grill House by American Burger
Nr 11 wśród 107 Restauracje (Jelenia Góra)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jeden z najbardziej ulubionych lokali na poziomie w tym mieście, ale to co miało miejsce w minionych dniach nasz rozczarowało. Po pierwsze obsługa masakra - dziewczyny mają focha że muszą obsługiwać. Po drugie steków nie było. Czas oczekiwania gigantyczny. Zamówiliśmy cała butelkę wódki ( nie ma - żart ) Kelnerka przynosi ciepła wódkę z wiaderkiem lody który przykleił się w sekundę do butelki - i jak tu teraz lać - dram zero wiedzy.
Poprosiliśmy dzbanek wody z cytryną, dostaliśmy butelkę i szklanki bo dzbanka nie mamy.
Ogólnie było nas 10 osób więc potencjalny rachunek kilkaset złotych więc szansa na duży napiwek a kelnerka laskę robi że musi obsłużyć. W sumie to nic do zjedzenia tylko hamburgery z którymi również coś nie tak - nie to mięso nie ten smak co kiedyś.
Proponuję zrobić szkolenie obsłudze bo zmierza to w złym kierunki i okazuje się chyba, że w każdej plotce jest sporo prawdy.
Właściciele ratujcie ten lokal bo to naprawdę był kiedyś najlepszy obiekt.

3  Dziękujemy, 425biuro

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem ochotę na coś lekkiego, zamówiłem sałatkę figową z polędwiczką wieprzowa. To coś podano na prostokątnym zbyt małym coś w rodzaju talerzyka deserowego. Sałatki było tu niewiele jakby celowo na zbyt małym talerzyku i nie chodzi mi o wielkość porcji, tylko stosunku mięsa do zieleniny, której jak na sałatkę, to ktoś pożałował. Kilkanaście listków rukwi jedna figa, kilka malin i polędwica, która ktoś przeciągnął, bo była za sucha, biała, a nie różowa. Za cenę 40zł spodziewanym się czegoś przynajmniej ładnie podanego. Kawa, którą zamówiłem była przeciętna, może nawet słaba, zwłaszcza że zostałem ostatnio rozpieszczony na Bałkanach, gdzie wszędzie podają wyśmienitą.
Wygląd i atmosfera w lokalu na piątkę.

1  Dziękujemy, 584darekt
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery w rozsądnej cenie, podane w oryginalny sposób, z dużą ilością dodatków, dobrze skomponowane i przyprawione. Plus za ofertę dla wegetarian, w postaci wymiany mięsa (w każdej opcji) na ser lub kotlet z polenty.
Propozycji w karcie jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie, chce się wrócić i spróbować innych smaków. Polecam

Dziękujemy, Ewelisia
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Fajne miejsce, z bardzo pysznymi burgerami i herbatami podanymi w zaskakująco ciekawych dzbanuszkach łącznie z odmierzaczami czasu parzenia. Ponadto dobre drinki. Wieczorami trzeba rezerwować miejsca, bo jest sporo ludzi.

Dziękujemy, Patrycja W
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Smakowało , ale nie powala , bardzo fajny wystrój lokalu to na plus . Kolejny punkt to za porcje dla dzieci . W lokalu można fajnie usiąść na zewnątrz z miłym widokiem na starówkę .

Dziękujemy, Grzybol

Kobe Grill House by American Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kobe Grill House by American Burger? Podziel się wrażeniami!